Премини към съдържанието
Space

RQ: SMS до Vivatel през интернет

Препоръчан отговор

Space    0

Здравейте,

Знаете ли сайт за изпращане на sms през интернет към Vivatel. Ако някой знае бих бил много благодарен. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ISSABELA    1

Мисля че все още не са създали това което търсиш,ще мине доста време докато направат за испращане на смс на ВиваТел laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Space    0
    Пробвай AgentSMS.

<{POST_SNAPBACK}>

По никакъв начин не мога да се регистрирам. Казва ми че номера не съществува, а иначе спазвам точно инструкциите. Благодаря ти за отговора :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Wankata    15525

e-call.ch

smspro.search.ch

Изпращане по един SMS на седмица до всяка точка на света безплатно, една регистрация на мейл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ISSABELA    1
    e-call.ch

smspro.search.ch

Изпращане по един SMS на седмица до всяка точка на света безплатно, една регистрация на мейл.

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря много за саита :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ndi    0

Можеш да изпращаш по един смс на ден безплатно от http://infan.ru/send/ , но този където ще получава смс трябва да изпрати еднократен смс на тел: +79138977777 че

е съгласен да му изпращат от там съобщения. В текста ниама зна4ение какво ще пишеш, но пък текста който изпращаш от Infan е до триста символа (300) , няма нужда и да се регистрираш дори, стига на този дето му изпращаш смс да е пратил смс към сайта на посочения номер :-) Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    littleclown    1

За разлика от вечен двигател има достатъчно сайтове за безплатни SMS-и, някои от които на самите оператори, като Mtel и Globul. Те са толкова безплатни, колкото и безплатен шамар, например. Също така от време на време се появяват и чуждестранни решения, които не винаги работят коректно, но със сигурност понякога вършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    maicky    5

Здравей ! Намери си програмката "SMS2Bulgaria" , инсталирай си я и пращай колкото си искаш съобщения ! Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Филипов    3935

Аз не пращам SMS. Предпочитам за същите пари да говоря с човека и да се разбера двустранно и по - бързо.

Доколкото зная за Mtel е безплатно, но SMS се получава от служебен номер, а не с номера на телефона на изпращащия. При Globul се получава от неговия номер, но товари и сметката, все едно е изпратен от телефона. Разликата е само в писане с удобна клавиатура. А за Vivatel не знам досега да са го реализирали, а темата е за това. И Мобиком имат SMS от сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    daxa    0
    При Globul се получава от неговия номер, но товари и сметката, все едно е изпратен от телефона.

<{POST_SNAPBACK}>

Не е вярно,аз редовно си пращам съобщения от сайта не Глобул и кредита ми (на предплатената програма съм) не се променя.Изискването на Глобул е да имаш поне 0.20лв в сметката, но писането не се отразява на тях.

Виж за първоначалната регистрация ти искат да изпратиш съобщение до някакъв номер,струващо 60ст.с ДДС,но е еднократно.

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Emiliqn    0
    Здравей ! Намери си програмката "SMS2Bulgaria" , инсталирай си я и пращай колкото си искаш съобщения ! Успех !
    Каде да я намерим никаде я няма плс дай линк.А ето и сайт но трябва да се регнеш ЦЪК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Savich    0
    Каде да я намерим никаде я няма плс дай линк.А ето и сайт но трябва да се регнеш ЦЪК

http://www.download.bg/index.php?cls=progr...dbaa9e8f27842f1

Тегли но мисля че неработи към ралични от мтел оператори :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    SUN_CITY    8
    http://www.no-invite.com/?aff=4653209 ето,дерзайте :P

И тука къде видя да може да се праща СМС до вивател от интернет? angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lokofenka    0
    Може да пробваш и ТУК!

Сайтът е добър, но може да пратиш само 10 sms-a! sad.gif

ами всъщност не е така :angry: всеки ден може да се регваш по 2 пъти с твоя номер,но ника тряя да ти е различен и предполагам и майла :nono: и за всяка регистрация ти дава по 10смс което прави 20смс-а на ден.на другия ден пак 2 пъти може да се регнеш и такам :yanim: ай радвайте :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    cveteelina    4
    Може да пробваш и ТУК!

Сайтът е добър, но може да пратиш само 10 sms-a! sad.gif

Някой може ли да ми обясни точно как става изпращането след като се регистрирам в този сайт ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.