Space

RQ: SMS до Vivatel през интернет

19 мнения в тази тема

Здравейте,

Знаете ли сайт за изпращане на sms през интернет към Vivatel. Ако някой знае бих бил много благодарен. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля че все още не са създали това което търсиш,ще мине доста време докато направат за испращане на смс на ВиваТел laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От оператора май наистина ще почакаме. От един руски сайт се пращаше, но вече не може. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Пробвай AgentSMS.

<{POST_SNAPBACK}>

По никакъв начин не мога да се регистрирам. Казва ми че номера не съществува, а иначе спазвам точно инструкциите. Благодаря ти за отговора :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

e-call.ch

smspro.search.ch

Изпращане по един SMS на седмица до всяка точка на света безплатно, една регистрация на мейл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    e-call.ch

smspro.search.ch

Изпращане по един SMS на седмица до всяка точка на света безплатно, една регистрация на мейл.

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря много за саита :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Можеш да изпращаш по един смс на ден безплатно от http://infan.ru/send/ , но този където ще получава смс трябва да изпрати еднократен смс на тел: +79138977777 че

е съгласен да му изпращат от там съобщения. В текста ниама зна4ение какво ще пишеш, но пък текста който изпращаш от Infan е до триста символа (300) , няма нужда и да се регистрираш дори, стига на този дето му изпращаш смс да е пратил смс към сайта на посочения номер :-) Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За разлика от вечен двигател има достатъчно сайтове за безплатни SMS-и, някои от които на самите оператори, като Mtel и Globul. Те са толкова безплатни, колкото и безплатен шамар, например. Също така от време на време се появяват и чуждестранни решения, които не винаги работят коректно, но със сигурност понякога вършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей ! Намери си програмката "SMS2Bulgaria" , инсталирай си я и пращай колкото си искаш съобщения ! Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не пращам SMS. Предпочитам за същите пари да говоря с човека и да се разбера двустранно и по - бързо.

Доколкото зная за Mtel е безплатно, но SMS се получава от служебен номер, а не с номера на телефона на изпращащия. При Globul се получава от неговия номер, но товари и сметката, все едно е изпратен от телефона. Разликата е само в писане с удобна клавиатура. А за Vivatel не знам досега да са го реализирали, а темата е за това. И Мобиком имат SMS от сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    При Globul се получава от неговия номер, но товари и сметката, все едно е изпратен от телефона.

<{POST_SNAPBACK}>

Не е вярно,аз редовно си пращам съобщения от сайта не Глобул и кредита ми (на предплатената програма съм) не се променя.Изискването на Глобул е да имаш поне 0.20лв в сметката, но писането не се отразява на тях.

Виж за първоначалната регистрация ти искат да изпратиш съобщение до някакъв номер,струващо 60ст.с ДДС,но е еднократно.

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да пробваш и ТУК!

Сайтът е добър, но може да пратиш само 10 sms-a! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравей ! Намери си програмката "SMS2Bulgaria" , инсталирай си я и пращай колкото си искаш съобщения ! Успех !
    Каде да я намерим никаде я няма плс дай линк.А ето и сайт но трябва да се регнеш ЦЪК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Каде да я намерим никаде я няма плс дай линк.А ето и сайт но трябва да се регнеш ЦЪК

http://www.download.bg/index.php?cls=progr...dbaa9e8f27842f1

Тегли но мисля че неработи към ралични от мтел оператори :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Може да пробваш и ТУК!

ами всъщност не е така :angry: всеки ден може да се регваш по 2 пъти с твоя номер,но ника тряя да ти е различен и предполагам и майла :nono: и за всяка регистрация ти дава по 10смс което прави 20смс-а на ден.на другия ден пак 2 пъти може да се регнеш и такам :yanim: ай радвайте :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Може да пробваш и ТУК!

Някой може ли да ми обясни точно как става изпращането след като се регистрирам в този сайт ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход