Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

baby_muse

Всичко за волейбола

Препоръчан отговор

Как не ги е срам от федерацията по волейбол ........ Публикувано изображение ! Момчетата играят върховно , мачкат подред а онея олигофрени нищо не прават УЖАС ! Погледнете Полската федерация - нае частен малък самолет за да превози отбора си до Аржентина , а нашите по шорти в Китай , НЯМАМ ДУМИ ....... Предлагам им за следващите два мача с Полша / като гостуваме / да им дадът по едно колело и една раничка да въртят педали че по бързо да стегнат и дрехите да им са в тях ............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отврат.Направо не се побрах в кожата си като разбрах от новините днес.За бога какво им става на българската волейболна федерация.....Трети сме в света по дяволите.Може ли такова отношение.Ако не от друго поне малко от респект да обърнат внимание.....Казвал съм го и преди казвам го и сега.Не разбирам защо България отделя толкова средства за футбола.Тук нямаме футбол,отборите ни са отврат,националния също.Не разбраха ли,че трябва да се обърне внимание на волейбола и че той има почва у нас и че с малко повече пари ще стана национален спорт.......В край на сметка каквото и да говорим няма да бъдем чути. П.С. Ако трябва и голи ще ги бием......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ , БЪЛГАРИ ЮНАЦИ , БЪЛГАРИ ЮНАЦИ България : Китай 1:0 БЪЛГАРИ ЮНАЦИ , БЪЛГАРИ ЮНАЦИ , БЪЛГАРИ ЮНАЦИ България : Китай 2:0 /доста по трудно ни бе от първия , да е*** и съдийте ! /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко на клизма, ама 2:0. Цитат от коментара: "Който го може си го може" :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fifa как могат да сложът такъв съдия ?!? Все едно като играехме в България да сложът македонец съдия :) !

/за другите който не гледат: съдията е с дръпнати очи :ph34r: /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fifa как могат да сложът такъв съдия ?!? Все едно като играехме в България да сложът македонец съдия :P !

/за другите който не гледат: съдията е с дръпнати очи :) /

Няма значение че е дръпнат,пак ще ги бием :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАКВО СТАНААААА ! Канал 1 умряха ! Кажете сайт където мога да гледам поне резултата ! Голяма идиощина ! МОЛЯ ЗЯ ПОМОЩ !!!!!!!

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ , БЪЛГАРИ ЮНАЦИ , БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

България : Китай 3:0

/ да е*** и Канал 1 ! /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е големи сме си Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЛЮБО ГАНЕВ ПРОГНОЗИРА: БЪЛГАРИЯ ЩЕ СПЕЧЕЛИ СВЕТОВНАТА ЛИГА

16 юни 2007 18:05

Публикувано изображение

„Тази година имаме пълните шансове да спечелим Световната лига, сигурен съм, че нашите момчета ще направят всичко по силите си на финалите в Полша,” заяви един от най-популярните волейболисти в България от близкото минало – Любо Ганев.

„Сигурен съм, че ще бъдем и на Олимпиадата и ще се представим добре,” допълни той.

„Отдавна български отбор не е печелил златни медали и Полша е първата възможност да го постигнем.”

Ганев призна за Гонг, че е на разходка из Монте Карло в момента с приятелката си, но следващата седмица лично ще присъства в залата във Варна, за да подкрепи националите срещу Полша.

gong.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЛЮБО ГАНЕВ ПРОГНОЗИРА: БЪЛГАРИЯ ЩЕ СПЕЧЕЛИ СВЕТОВНАТА ЛИГА

16 юни 2007 18:05

Публикувано изображение

„Тази година имаме пълните шансове да спечелим Световната лига, сигурен съм, че нашите момчета ще направят всичко по силите си на финалите в Полша,” заяви един от най-популярните волейболисти в България от близкото минало – Любо Ганев.

„Сигурен съм, че ще бъдем и на Олимпиадата и ще се представим добре,” допълни той.

„Отдавна български отбор не е печелил златни медали и Полша е първата възможност да го постигнем.”

Ганев призна за Гонг, че е на разходка из Монте Карло в момента с приятелката си, но следващата седмица лично ще присъства в залата във Варна, за да подкрепи националите срещу Полша.

gong.bg

Браво !!! Това класиране показа , че наште и без организация и пари пак се борят и не падат духом .

а бе айде да не се пъне толкоз , че не му отива на Любо Ганев . Нашите са добри , ама има още хляб да ядат и те и федерацията . За световни шампиони аз лично не мога да говоря . Гледах бразилците срещу Канада . Вярно Канада не са сила , но Бразилия дори не сгрешиха и бяха абсолютно непоколебими във всеки един момент . За мен бразиците си остават фаворита на светвната лига . Ако българите се паднат с тях в груповата фаза или на друг етап от турнира може само да се учат от Бразилия , независимо от резултата .

Пожелавам българите да запишат и втора победа в Китай , която вече няма да има толкова голямо значение както първата , но също ще е важна ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАКВО СТАНААААА ! Канал 1 умряха ! Кажете сайт където мога да гледам поне резултата ! Голяма идиощина ! МОЛЯ ЗЯ ПОМОЩ !!!!!!!

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ , БЪЛГАРИ ЮНАЦИ , БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

България : Китай 3:0

/ да е*** и Канал 1 ! /

БАААА......На тия ко им става с връзката незнам.

П.С. Другият съдия не беше ли румънец ? :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак мачкаме Китай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И вторият гейм взехме :help wanted:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами бихме ги, какво да ги правим китайците!

Ние ги мачкаме, те знаят да правят само едно .................... деца!!! Публикувано изображение

А колкото до това, че трябва да израстваме и да се усъвършенстваме - така е!

Не сме перфектни, но мисля няма друг отбор, дори Бразилия с 12-15 класни състезатели!

Ако сте забелязали Бразилия винаги играе с един отбор, така че спокойно може да се каже, че

БЪЛГАРИЯ Е СВЕТОВНА ВОЛЕЙБОЛНА СИЛА!!! (Вече доста години) :help wanted::questions:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам колко са млади нашите и същевременно токова феноменални си правя груби сметки,че ще сме световна сила поне още 8-9 години. :questions:;):clap:

П.С. Наистина ще с успокоя ,когато бием Полша.Все пак те са единствения отбор ,който не сме побеждавали.За това ще помогне до голяма степен и публиката.А и аз ще съм там така,че победата ни е в кърпа вързана ( всеки мач ,на който съм присъствал е бил победа за нас :help wanted: )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам колко са млади нашите и същевременно токова феноменални си правя груби сметки,че ще сме световна сила поне още 8-9 години. :yanim:;):clap:

П.С. Наистина ще с успокоя ,когато бием Полша.Все пак те са единствения отбор ,който не сме побеждавали.За това ще помогне до голяма степен и публиката.А и аз ще съм там така,че победата ни е в кърпа вързана ( всеки мач ,на който съм присъствал е бил победа за нас :yanim: )

може и да ги бием,обаче Мартин Стоев е дал почивка на някои титуляри сред,които и Казийски ! тка,че наще ше играят ест за победа,,но няма да се хфърлят с най-доброто !Поне така изглежда... :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната простотия във федерацията ни по волейбол ! Не стига че накараха нашите да обиколят света с автобуси и самолети но сега :Националният отбор по волейбол се завърна в България от междуконтиненталното си пътешествие, чиято равносметка е четири победи срещу Аржентина и Китай, 3 тренировки, две седмици път и 60 часа в облаците. Играчите ще отпътуват утре сутринта със самолет от София до Варна. В морската столица този уикенд са срещите с домакина на финалите на Световната лига Полша.На аерогара София днес следобед волейболистите ни отказаха да говорят, заради наложена им забрана. Президентът на БФ Волейбол инж.Данчо Лазаров отрече за наложено ембарго.Прокрадна се информация и за евентуална глоба от 1000 лв. при нарушаване на забраната !!! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам,защо трябва да се посяга и вреди на всичко добро и успешно в тая страна....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфффф биха ни.При това ни биха доста лесно.Сега ми идва да кажа язък за 5-те лева,язък за нервите и за гласа,но няма да го кажа.Ще кажа,че независимо от загубата ние сме си ние и имаме шансове.Все пак бяхме без Матей и сякаш не играхме на 100%.Ядоса ме Мартин Стоев Публикувано изображение .Сети се да пусне Зарев чак 4-тия гейм.Трябваше да го направи по рано.Жеков направи ужасен мач и много му се ядосвам.Блокадата им беше непробиваема,а като и атаката им тръгна просто нямаше спасение.Е това е първата ни загиба.Поляците спечелиха и добиха самочувствие.Дано днес да си вземем поука и утре да ги пречукаме.Ще се радвам да ги бием поне веднъж в групите,ужасно мечтая....Дано да ги бием където трябва......

И независимо от тъгата,с която пиша тези редове,че винаги ще бъдем с нашите БЪЛГАРИ ЮНАЦИИИИИИ !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ме е яд, че загубихме от Полша...Ама Казийски не играеше...Гадна работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма човек отбор така че и с Казийски и без него поляците ни бият. По - важно е да си вземат нашите поука от загубата и да не се дават лесно. От тая загуба като си вземат поука и да бият когато трябва. Въпреки че и на мене ми се иска поне един път да отупаме поляците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма човек отбор така че и с Казийски и без него поляците ни бият. По - важно е да си вземат нашите поука от загубата и да не се дават лесно. От тая загуба като си вземат поука и да бият когато трябва. Въпреки че и на мене ми се иска поне един път да отупаме поляците.

Не е точно така.Ние не играхме с титулярният си състав вчера,а поляците играха с най-доброто което имат и се видя,че не им беше толкова лесна победата.Заради по-неопитните и по-необиграните в нашият отбор направихме повече грешки от тях и за това загубихме.Ако днес играе Казийски и Боян Йорданов е титуляр,според мен поляците нямат шансове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СТРАХОТНА игра!!!!Тъй като съм от Варна почти не пропускам мач!!!!Иначе наще Са Страшни!!!!Дано станем тази година поне 2 а дано и 1!!!!!Само НАПРЕД!!!! :wors: Дано бием Полша!!!! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната загуба..Нашите играха много добре, ама допускаха елементарни грешки от сервизи. Поляците не направиха нито една такава грешка! Публикувано изображение:wors:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много грешки от сервиз в последния гейм.Пак блокадата беше отврат.Дано нашите да влязат във форма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...