Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Инсталация на mac os x 10.5.x на ПЦ с дуалбуут

Анинфид

Препоръчан отговор

Въпрос 1 :blink: Ще тръгне ли на тази конфигурация: Дъно: Biostar NF520-A2 SE (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, LAN) Процесор: AMD Athlon @3900 MHz РАМ памет: 3 GB (800MHz ; DDR2-800 DDR2 SDRAM) Видео карта: Ati Radeon HD 3600 Series (1024 MB) Въпрос 2 :P Можеш ли да дадеш линк към ОСто , защото в Замунда се сваля много бавно ( има 4 сийд :rolleyes: ) , а в PirateBay ми дава някаква грешка на торента.Мерси предварително ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както предполагам знаеш , най-важното за да подкараш мак ос на пц е да имаш процесор който подържа sse 2 и sse 3 . Хвърли 2 очи на това , от там ще разбереш дали хардуера ти се подържа . Линк на ЛС !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Здравейте Съфорумци !

Та въпрост ми е простичък: Как да се оправя с това чудо? .

1. Дъно

Gigabyte Technology Co., Ltd. - EP35-DS3L

2. Процесор

Pentium® Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz, 2500 Mhz

3. Биос

BIOS Version/Date Award Software International, Inc. F6, 19.6.2009 г.,SMBIOS Version 2.4

4. Рам

Installed Physical Memory (RAM) 3,00 GB

5. Видео

NVIDIA GeForce 9800 GT

6. Звук

Realtek High Definition Audio

7. Интернет

Realtek RTL8168B/8111B Family PCI-e Gigabit Enthernet

8. Мишка/Клавиатура

А4 Тech G6 /USB/

Казвали са ми че дъното е много Mac OS Friendly , както и видеото.

Изписал съм си всички компоненти за да ми се обясни какви кекстове /ако така се произнасяше (kext)/ да слагам след инсталацията.

Подробно ако може да ми обясните стъпка по стъпка всичко.

От настройване на дялове /в самия уиндоус/ до слагането на кекстовете kext файловете /пачове/.

Благодаря предварително на хората нагърбили се да ми обясняват.

iATKOS_S3_version2 /10.6.3/

Всичко си тръгна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито , да си го ползваш с късмет ,дано ти харесва :) !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Значи ето го проблема - всичко направих както трябва и тръгна, но като избрах Disk Utility не ми показа дисковете ми (имам 3), чаках чял час, но нищо не стана. Дисковете не се показват. Това не е първата ми инсталация на мак. Преди се пробвах на виртуални машини, но не е ставало такова нещо. Изтеглих iDeneb 1.3, iDeneb 1.6 и iPC, но при всичките имах същия проблем(iPC не иска да стартира).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ето го проблема - всичко направих както трябва и тръгна, но като избрах Disk Utility не ми показа дисковете ми (имам 3), чаках чял час, но нищо не стана. Дисковете не се показват. Това не е първата ми инсталация на мак. Преди се пробвах на виртуални машини, но не е ставало такова нещо. Изтеглих iDeneb 1.3, iDeneb 1.6 и iPC, но при всичките имах същия проблем(iPC не иска да стартира).

Най-случайно харда да ти е IDE ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване