Премини към съдържанието
spasov2

Клок на процесор с честота 188MHz?Възможно ли е?

Препоръчан отговор

Искам да направя клок на процесор с тактова честота 188MHz!Възможно ли е или не? :down: (не се притеснявайте-компютара е за изхвърляне!). :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз лично съм правил клок на 200 мегахерцов процесор АМД К6 клокнах го на 300 и си бачкаше без ядове може и повече сигурно но не съм се занимавал повече, така че опитай :)

успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Искам да направя клок на процесор с тактова честота 188MHz!Възможно ли е или не? :) (не се притеснявайте-компютара е за изхвърляне!). :offtopic_s:

<{POST_SNAPBACK}>

Щом искаш, направи го.

188MHz е странна тактова честота.С everest home edition ни запознай що за процесор е това .Производство на АMD, Cyrix, Intel и на забравяй да напишеш модела.Напиши точно името на дънната платка (производител), включително нейната ревизия.Има ли охладител този процесор? Начините са три за нарастване.По шина, по работно напрежение, по множител.Това твоето за изхвърляне сигурно е на шина 33MHz или 66MHz, но да се получи 188MHz нeщо до тебе е местено или процесора е някаква екзотика на IBM, VIA..В този диапазон са 133MHz, 150МHz, 200MHz, 233МHz, 266MHz.

Ако искаш допълнително четиво разгледай страницата на overclockers.ru.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Компютъра който искам да клоквам не е мой!Той е на един мой познат който иска да му свети маслото,следователно не знам какви са му всички части. :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Компютъра който искам да клоквам не е мой!Той е на един мой познат който иска да му свети маслото,следователно не знам какви са му всички части. :hush:

<{POST_SNAPBACK}>

Подобни отговори, правят подобни теми безсмислени.Най-малкото иди до приятеля ти и направи какво се търси в неизвестното преди да бързаш да отговориш или помоли админите/модераторите да открият секция паранормално.

Аз, съмнявам се и ти да можеш да се свържеш с приятеля си по телепатичен път за нужните отговори.

Начин да му свети маслото твоя приятел е да включи компата на трифазен ток.Аз знам как става, но за сега предпочитам да си замълча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма да се свържа със приятелят ми телепатично,а по телефона,и когато чуя какви са параметрите на комрютара,ще си направа изводите,и съм сметнал че темата не е излищна! :hush:

Редактирано от spasov2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Компютъра който искам да клоквам не е мой!Той е на един мой познат който иска да му свети маслото,следователно не знам какви са му всички части. :hush:

<{POST_SNAPBACK}>

защо не го оставиш сам да си го клоква?-неразбрах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

защо не го оставиш сам да си го клоква?-неразбрах...

<{POST_SNAPBACK}>

Защото той не знае как, не може! :)

Редактирано от spasov2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а ние как да кажем тогава като дори не знаем дали реално е на 188MHz...спам !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Няма да се свържа със приятелят ми телепатично,а по телефона,и когато чуя какви са параметрите на комрютара,ще си направа изводите,и съм сметнал че темата не е излищна! :hush:

<{POST_SNAPBACK}>

OK-де.Без да съм учител по български аз открих 8 грешки.Какъв е смисъла да се пише по темата или да бързаш да ме уверяваш в каквото и да е?Изтегли everest.Премахни езиковата подръжка и help-а и ще можеш да я сместиш на дискета.

Приятелят ти не знае как, ти питаш...хей така да си чешем върха на пръстите и да си амортизираме клавиатурите.Щом телефонът е по-сигурен от екстрасенския контакт, кажи му да свали капака на кутията.Там от страна на smpt монтажа за негов късмет може да има изпечатана таблица с джъмпери указващи напрежение, честота на шина, множител на процесор.Щом е прежален (в името на знанието) да мести джъмпер при изключен комп и да стартира.Има около процесора, северния мост, регулаторите на напрежение.Ако не изгрее значи му е светил маслото.

Ами ако дъното е на decPC, Packard Bell kakво ще правим? И за да не си помислиш нещо лошо за мен те поздравявам с песен на House of pain-"Jump around"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.