Премини към съдържанието
batzeto

Търся Windows XP Pro + SP2 Final

Препоръчан отговор

Въпросчето ми е има ли въобще някъде Win XP Pro с вграден Service Pack 2, но оригинално вграден от Майкрософт с финална версия на SP2 и без да е орязван или да са добавяни някакви допълнителни "екстри"?

Ако има някъде такова нещо ще се радвам да споделите с мен от къде мога да го дръпна и има ли официална информация колко МБ точно трябва да е за да съм сигурен, че не е "подобрявана" версия?

Благодаря предварително!

П.С: Върши ми и работа оригинален ( да не е преработван) ХР без вграден SP.

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам чист XP без пакове и ъпгрейди,имам и XP+SP2.Оригиналния пак-така,както си е,вграден в чистия XP

Ако мога да помогна.

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз имам чист XP без пакове и ъпгрейди,имам и XP+SP2.Оригиналния пак-така,както си е,вграден в чистия XP

Ако мога да помогна.

:bye:

<{POST_SNAPBACK}>

не можеш ли да ги качиш някаде защото и мене ме интересуват , навсякадде качват само някакви моднати с "подобрения" и после само проблеми с тях

ако успееш да ги качиш драсни по някои линк cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам версията by PGM с вграден СП2 ама господата от Датата са я делнали заедно със един Уин 2003 за втори път въпреки че не се повтаря на сървъра.Не смятам да споделям с тях повече ОС защото ми писнаха и нямам намерение да им пълня сървъра наготово.Ще го кача на Дейтаком ама там няма да стане бързо,ако ти се чака няколко часа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ГОТОВО :bye:

http://bt.data.bg/torrents/details.php?id=19812&hit=1

Мисля,че чистия ще ти свърши повече работа,но ако искаш ще кача и Windows XP+SP2

cool.gif

Редактирано от [BG]Scarface (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ГОТОВО  :bye:

http://bt.data.bg/torrents/details.php?id=19812&hit=1

Мисля,че чистия ще ти свърши повече работа,но ако искаш ще кача и Windows XP+SP2

cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

аз живея в чужбина и нямам достъп до дата.бг не можеш ли да го качиш някъде от кадето ще мога да го драпна или ако знаеш вече линк да го споделиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    не можеш ли да ги качиш някаде защото и мене ме интересуват , навсякадде качват само някакви моднати с "подобрения" и после само проблеми с тях

ако успееш да ги качиш драсни по някои линк cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Не знам защо искаш чисто XP. Ако е само за това, че "само проблеми с тях", мога да ти препоръчам да си сложиш Media Centre 2005. В момента съм на него и ти го препоръчвам и от мой личен опит. Много по - добро от предшествениците си. Най - вече са оправени бъговете и стабилността. Вградени са наистина много ъпдейти, но всички те са официално от MS и няма причина да се съмняваш!

Сложи си този уин и ти гарантирам, че няма да съжаляваш! Това е моят съвет. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам защо искаш чисто XP. Ако е само за това, че "само проблеми с тях", мога да ти препоръчам да си сложиш Media Centre 2005. В момента съм на него и ти го препоръчвам и от мой личен опит. Много по - добро от предшествениците си. Най - вече са оправени бъговете и стабилността. Вградени са наистина много ъпдейти, но всички те са официално от MS и няма причина да се съмняваш!

Сложи си този уин и ти гарантирам, че няма да съжаляваш! Това е моят съвет. cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Веднага обяснявам защо толкова ми трябва чисто ХР:

1. Трябва ми за да го инсталирам на компа на една приятелка,която няма да ползва интернет,а и компа и е с доста оскъдни характеристики и по този начин мисля да помогна с производителността и

2.Искам го и за мен,сам искам да си го модна и да си му добавя/резна всичко от което аз самия имам/нямам нужда,като предпочитам да не е ровичкан вече от някой друг:clap:

Това е!

По въпроса с media centre дочувам,че е по-голям гълтач на рам дори и за сега мисля да не тествам:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Добре съгласен съм с теб че това е най доброто. Ще съм ти благодарен ако дадеш линк или да го качиш някъде да може да се изтегли. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Windows XP SP2 integrated by PGM,чист и истински като сълза.На два компютъра съм с него и гарантирам че не е самоделка.Събира се на CD.

ЗАПОВЯДАЙ и да черпиш ей biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много хубаво линкче самоче даможеше и ние бедните емигранти да го ползваме щеше да е супер ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Windows XP SP2 integrated by PGM,чист и истински като сълза.На два компютъра съм с него и гарантирам че не е самоделка.Събира се на CD.

ЗАПОВЯДАЙ и да черпиш ей biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря щом трябва ще се черпи. Дори и без повод пак мога да почерпя. Но първо да видя за какво става въпрос. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Много хубаво линкче самоче даможеше и ние бедните емигранти да го ползваме щеше да е супер  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Вие бедните емигранти си го теглете от големите международни тракери защото ми е слаба външната скорост като на всички в Бг и немога да го ъплоудвам вечно.Ако искаш се закачи в хъба с адрес beerhub.servebeer.com:411 който в момента не работи защото човека който го подържа няма нет.Не ми казвай че неможеш да си намериш само.Ето аз какво намерих по чужди тракери с два клика само:

http://www.mininova.org/search/?search=windows+XP+SP2

http://www.torrentportal.com/torrents-sear...=windows+XP+SP2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вие бедните емигранти си го теглете от големите международни тракери защото ми е слаба външната скорост като на всички в Бг и немога да го ъплоудвам вечно.Ако искаш се закачи в хъба с адрес beerhub.servebeer.com:411 който в момента не работи защото човека който го подържа няма нет.Не ми казвай че неможеш да си намериш само.Ето аз какво намерих по чужди тракери с два клика само:

http://www.mininova.org/search/?search=windows+XP+SP2

http://www.torrentportal.com/torrents-sear...=windows+XP+SP2

<{POST_SNAPBACK}>

От исохънт изтеглих около 4-5 уина и всичките бяха прецакани по някакъв начин, а един имаше и вирус. Аз също съм в чужбина и бих се радвал да намеря тази ОС, но искам нещо тествано и сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

браво момчета и аз благодаря за ликчетата и специално на dragozow за сериалите. и аз ще имам да черпя :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.