Премини към съдържанието
sortilegio

Проблем с монитора...когато играя на "cs"

Препоръчан отговор

Здравейте! Първо искам да се извиня ако има подобна тема...От доста време имам един проблем с играта counter-strike...значи когато играя монитора ми изгасва :) Не вярвам да е от играта, защото изтеглих и др версий и пак е така...ако някой е имал такъв проблем и го е оправил нека да каже как..или ако знае от какво може да е. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Първо искам да се извиня ако има подобна тема...От доста време имам един проблем с играта counter-strike...значи когато играя монитора ми изгасва :) Не вярвам да е от играта, защото изтеглих и др версий и пак е така...ако някой е имал такъв проблем и го е оправил нека да каже как..или ако знае от какво може да е. Благодаря предварително!

Странно, според вас явно тук сме гадатели!

От написаното до тук става единствено ясно че играете на една игра, а останалите подробности трябва да ги гадаем!

Да започнем с информация(марка и модел) за: монитор, видеокарта, дъно, процесор, памет, температури, Операционна система и не на последно място - драйвери. Както и дали му е правена скоро профилактика.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:) Ако проблема е само с въпросната игра.Явно монитора е достатъчно интелигентен и се опитва да ви предпази от играене на тази "игра" !

Ако ли не може да ни споделите където другаде го прави същият дефект http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Редактирано от iliev72 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Bily-79 е много прав. iliev72 също ;) Отговорете на въпросите за температури, части, система, драйвъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честно да ви кажа не разбирам много от тези неща...но само това мога да ви дам: http://prikachi.com/images/437/3120437F.jpg http://prikachi.com/images/438/3120438J.jpg За драйвъри нз, но инсталирах един преди време той е за оптимизиране на процесора...понеже мн ми засичаше на игрите..от тук http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=23&t=7982 го изтеглих..мм само това мога да ви кажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да започнем с информация(марка и модел) за: монитор, видеокарта, дъно, процесор, памет, температури, Операционна система и не на последно място - драйвери. Както и дали му е правена скоро профилактика.

Монитор: виж си какво пише, пред очите ти е...

Видеото го видяхме.

Дъното: Изтегли си Everest или AIDA64 и кажи модела.

Процесор: видяхме

Памет: Трябва ни брой плочки и марка/модел, не количество.

Температури: 48 градуса без натоварване ми се струват множко. Предполагам дига над 60-65 когато играеш. Така ли е?

ОС: XP SP3

Профилактика: Това само ти можеш да ни кажеш. Кога за последно е сменена термопаста, кога за последно е чистен от прах и кога за последно е преинсталиран.

По мое мнение и с тази информация клоня към изпържена видео карта. Прочети тази тема: Как да разберем с какъв хардуер разполагаме? и ще разбереш как се работи с Everest и следи температурите по време на игра и в idle режим.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Монитор: виж си какво пише, пред очите ти е...

Видеото го видяхме.

Дъното: Изтегли си Everest или AIDA64 и кажи модела.

Процесор: видяхме

Памет: Трябва ни брой плочки и марка/модел, не количество.

Температури: 48 градуса без натоварване ми се струват множко. Предполагам дига над 60-65 когато играеш. Така ли е?

ОС: XP SP3

Профилактика: Това само ти можеш да ни кажеш. Кога за последно е сменена термопаста, кога за последно е чистен от прах и кога за последно е преинсталиран.

По мое мнение и с тази информация клоня към изпържена видео карта. Прочети тази тема: Как да разберем с какъв хардуер разполагаме? и ще разбереш как се работи с Everest и следи температурите по време на игра и в idle режим.

Монитора е HANNS.G пеше го в втората снимка.

Да тука някъде към 60 е когато играя...и преди две седмици е преинсталиран. Не е чистен от прах все още, но не е и стар даже и година няма да кажем 7,8 месеца.За паметта предполагам твърдия диск нали ? Наименование HDD 500GB Марка Samsung.Под плочки какво имате предвид?Може да съм леко дразнещ,но изобщо ме няма в тези неща..почти нищо нз. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Остава само дъното ще изтегля Everest дано да се справя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

като угасне монитора продължаваш ли да чуваш звуците от играта ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

като угасне монитора продължаваш ли да чуваш звуците от играта ?!

Да...

Найстина мн ще съм ви благодарен ако успеете да ми помогнете...Тук в моя град има двама-трима дето "уж" разбират от компютри...единия ми казва,че трябва да сменя видеокартата другия, че видеокартата била добра и че проблема е в др нещо ама какво..никой нз..Странно когато играя на Sims 2 която е мн ама мн по тежка от Counter-Strike никакви проблеми нямам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

кабела най-вероятно !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

кабела най-вероятно !

Не е от кабела..няма начин да е от него..и него го смених и пак си е същото

Ей го сега температурата е 55... айде да кажем ако е лято възможно е но...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

щом проблема ти е само в тази игра - проблема е в играта ! ако всичко дурго върви без проблем тогава търси в темите за тази игра решение на проблема си !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

щом проблема ти е само в тази игра - проблема е в играта ! ако всичко дурго върви без проблем тогава търси в темите за тази игра решение на проблема си !

И от играта няма как да е... мн фр играят същата версия няма такъв проблем..

http://######/details.php?id=170590&hit=1 ето я играта никой не се е оплаквал...всичките коментари изчетох и няма такъв проблем..

http://www.bomba.bg/sapphire-ati-radeon-hd4550-ddr3-sdr-512mb.html абсолютно същата видеокарта е. Да не би температурата да е толкова висока защото няма вентилатор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

щом всичко друго е ок , а това не е - явно проблема е в играта ! ако гаснеше при всички игри или по време когато си в интернет тогава проблема нямаше да е в играта , но щом не е така играта ти е проблема !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

щом всичко друго е ок , а това не е - явно проблема е в играта ! ако гаснеше при всички игри или по време когато си в интернет тогава проблема нямаше да е в играта , но щом не е така играта ти е проблема !

Е да до някъде има логика ама как така да е от играта..както вече казах при други не прави така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

явно има нещо и то е в играта и търси такъв който я разбира тази игра за да си решиш проблема !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

явно има нещо и то е в играта и търси такъв който я разбира тази игра за да си решиш проблема !

Ако въпроса е до разбиране то доста хора я разбират...само,че като им кажа за проблема те ме гледат като изпаднали от Марс...и се чудят..аз мисля че е от видеокартата и затова се и допитах до вас...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема е най-вероятно в драйвера OpenGL махни старите драйвери и си сложи последните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема е най-вероятно в драйвера OpenGL махни старите драйвери и си сложи последните.

А последните от къде мога да ги намеря?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никой ли нищо незнае по въпроса? http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

тук !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хаха ама и вие сте добри разбирачи трябло да сменя драйверите и кво пак е същата работа само дето си прецаках резолюцията :cool: браво http://prikachi.com/images/846/3415846W.jpg всичко ми е сбито :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Резолюцията се оправя мн лесно ...... просто свойства и там последното забравил съм как е на уиндоус хр щото съм на 7-цата и забравих но знам че е от свойства и от там я оправяш ........ Така че, питай някои които е с уиндоус хр да ти обясни как да си я оправиш това е най малкияти проблем ..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.