Премини към съдържанието
kai_99

Капак за Acer Ext 5220

Препоръчан отговор

Привет, Имам проблем с един лаптоп - Acer Extensa 5220 остана почти без здрав капак. В единия край се беше зачупил преди около година, залепихме го, но вече не държи толкова и пукнатината стана още по-голяма. В такова състояние е препоръчително да не се затваря.Лаптопът работи без никакви проблеми. Въпросът ми е - откъде мога да поръчам капак за този модел лаптоп? http://cgi.ebay.com/Acer-Extensa-5120-5210-5220-Lcd-Back-Cover-w-Hinges-/200591288212?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2eb42c2794 Видях това, но ми се струва доста скъпо... Благодаря Ви предварително....

Редактирано от kai_99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай в някой компютърен магазин и виж колко ще ти излезне с доставката и монтажа (ако те се занимават) . Направи снимка на сегашния вид на лаптопа да го видим.

Редактирано от holler_pz (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Помощ?

Разглобяваш лаптопа и носиш капака на някой който поправя брони на автомобили да ти го залепи.Пожелавам ти успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Още в началото като го занесох и залепяха, ми казаха от сервиза, че с такива неща не са се срещали много много. Залепиха го, но от много отваряне и затваряне се измести и се пропука още.

Много трудно се затваря. От сервиза ми казаха, че не е проблем да се смени... просто е малко... скъпо. Затова питам за цена на капак.

Публикувано изображение

В другия край е по същия начин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

потърси си втора употреба примерно ... или отиди в сервиз специализиран за лаптопи, може да имат там нещо (доста хора си оставят безнадеждно повредените или счупени лаптопи в сервизи за да им се продават на части ...) може да ти излезе късмета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.