Премини към съдържанието
untouchable

Проблем със звука...

Препоръчан отговор

Здравейте! Значи проблема е следния.. Изведнъж звукът на компютъра изчезва и пише че няма включени високоговорители или слушалки. След като го рестартирам няколко пъти и извадя кабела и го пъхна отново няколко пъти се оправя но временно. Някакви идеи какъв е проблема ?? Благодаря предварително ! :whist: И извинете ако темата не е на правилното място ..

Редактирано от untouchable (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каква ти е конфигурацията, звуковата карта? Обновявал ли си драйвери? От кога имаш този проблем? Той се е появил след... Малко повече инфо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами този проблем се появи след като имах един по различен проблем с компютъра - точно преда да се включи и ми се рестартираше и го отнесох на профисионалисти да го прегледат и те казаха че дънната платка не е била добре закрепена и също така и ми го преинсталираха..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Помолих те също и за инф. за хардуера. Ако не знаеш как да я видиш, погледни тази Тема

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мсиля че е това > C-Media PCI Audio Device [NoDB] Друга информаця не намерих за хардуера..

Редактирано от untouchable (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Картата предполагам е външна на PCI слот . Аз имах по-рано подобен проблем с: C-Media8738. Смених слота и после драйвъри и имах звук, докато не се развали звуковата. Дънната платка каква е ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Картата предполагам е външна на PCI слот . Аз имах по-рано подобен проблем с: C-Media8738. Смених слота и после драйвъри и имах звук, докато не се развали звуковата. Дънната платка каква е ?

А може и да е вградена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колко мн. писаници... Качи Everest или AIDA64 за да видим кое как е. Погледни темата, която ти показах. Ако машината е отваряна, погледни картата и ако е външна пробвай със смяна на слота .

Редактирано от holler_pz (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Качих си Everesta и точно тя ми показва че е неизвестна ...

Чети, какво са те помолили хората няколко пъти. Не драскай напосоки.!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.