Премини към съдържанието
capnemo

Японските депутати намаляват заплатите си

Препоръчан отговор

Ръководството на управляващата в Япония Демократическа партия одобри законопроект за временно намаляване на депутатските заплати с 30 процента в полза на възстановяването на Япония от бедствията. Това съобщи централата на партията, цитирана от ИТАР-ТАСС.

Спестените средства ще бъдат предоставени за възстановяване на районите, пострадали от земетресението и цунамито от 11 март.. Предвидено е мярката да действа половин година, пише БТА. Тя ще отнеме по около 3 милиона йени (37 000 долара) на депутат, а сумата ще възлиза на 2 милиарда йени (24 милиона долара). Законопроектът ще бъде предаден за разглеждане на опозиционните партии, посочиха източниците.

Източник: http://www.dnes.bg/i...atite-si.114721

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей,чунчовците от жълтите павета,пример вземете

:angry:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо, което у нас няма да се случи :angry: . Въпреки че ще ми е интересна физиономията им, при подобно положение. Ще ме зареди за седмица напред.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо, което у нас няма да се случи :angry: .

Въпреки че ще ми е интересна физиономията им, при подобно положение. Ще ме зареди за седмица напред.

Мда, ето една причина поради която Япония е проспоерираща нация

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо, което у нас няма да се случи :angry: .

Въпреки че ще ми е интересна физиономията им, при подобно положение. Ще ме зареди за седмица напред.

Това когато стане в България най-вероятно ще сме изчезнали .... даже не вярвам , че някога може да се случи , но ДАЙ БОЖЕ си намалят заплатите някога ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама не.Първо трябва да не удари една 9ка по Рихтер и чак тогава-ако някой остане жив,може би ще дочака подобна новина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те за 6 дни си оправят магистралата,наште тука с петилетки една магистрала строят...

11 март

Публикувано изображение

17 март

Публикувано изображение

profit.bg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са японци бе. Снимката ми взе акъла... сякаш нищо не е било... :hush:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.