Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Препоръчайте някое захранване до 150 лева. Изискванията ми са да е модулно и да има голяма ефективност :ph34r: Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчайте някое захранване до 150 лева. Изискванията ми са да е модулно и да има голяма ефективност :angry: Благодаря.

Мога да ти препоръчам ТОВА с него съм от 2 месеца почти имам i5 2500K клокнат на 4,8 GHz +560Ti клокната също и захранването ми няма ядове .
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Офтопик: Някой може ли да ми каже каква е разликата между модулно и обикновенно захранване ? :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При модулното захранване си слагаш необходимият кабел за всеки компонент или група компоненти.Така се избягва грозният сноп кабели.Наи-добре е пълно модулно захранване.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Офтопик:

Някой може ли да ми каже каква е разликата между модулно и обикновенно захранване ? :cool:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=172066&view=findpost&p=1917665

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога да ти препоръчам ТОВА с него съм от 2 месеца почти имам i5 2500K клокнат на 4,8 GHz +560Ti клокната също и захранването ми няма ядове .

Не е модулно, с двойна шина за 12 волта, и изобщо да не извеждам с около два класи под кулър мастъра и като капак - малко по-скъпо :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я не му се връзвайте на тоя batgele,с няколко различни ника в по-големите форуми масово си рекламира сайтчето! :idea:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Цените в SKY без ДДС ли са? Попитах на каква цена може да ми го даде тука една фирма и те ми казаха 190 лева :P и ми посочиха този линк: http://www.mostbg1.com/most/Item.aspx?itemid=41987 , също така казаха и, че доставката не била включена, т.е. : 20% от 150 = 30 , 30 + 150 = 180 + доставка 10~лв = 190 :speak:

Редактирано от Hibernate (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Цените в SKY без ДДС ли са? Попитах на каква цена може да ми го даде тука една фирма и те ми казаха 190 лева :lol6: и ми посочиха този линк:

http://www.mostbg1.com/most/Item.aspx?itemid=41987 , също така казаха и, че доставката не била включена, т.е. : 20% от 150 = 30 , 30 + 150 = 180 + доставка 10~лв = 190 :wors:

Цените са с ДДС. Регистрираш се и поръчваш. Ако имаш проблеми, пиши им. Ще ти се обадят. Е, ще трябва да платиш и доставка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Цените в МОСТ са хем без ДДС, хем е по скъпо. В скай ако не се лъжа това захранване е 150лв. Доставката зависи къде се намираш в България. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.