Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди няколко дни си взех карта на Vivacom (Unicall S). Когато искам да си проверя оставащие минути набирам *123# и ми изписва ОБЩО оставащите минути ! А аз искам да си ги проверя например само към Vivacom или само към Mtel/Globul (най-вече към Mtel/Globul). Та въпроса ми е: Има ли начин да ги проверя поотделно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има начин,звъниш на оператор и той ти ги изрецитирва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А сега като има преносимост на номерата, като имаш безплатни минути към Виваком, по какво разпознаваш дали един номер е в мрежата на Виваком? Знам, че първоначално за известно време се съобщава при обаждане на дадения номер, но след това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А сега като има преносимост на номерата, като имаш безплатни минути към Виваком, по какво разпознаваш дали един номер е в мрежата на Виваком? Знам, че първоначално за известно време се съобщава при обаждане на дадения номер, но след това?

по мелодията преди сигнал свободно...
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

защо Виваком не поеха отговорност за нито една от изцепките си? Защо никъде нищо не се говори за това? Навсякъде ли си имат агенти, че техните гафове остават нечути и невидяни???? :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко потребители, много реклама..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

защо Виваком не поеха отговорност за нито една от изцепките си? Защо никъде нищо не се говори за това? Навсякъде ли си имат агенти, че техните гафове остават нечути и невидяни???? :(

Оффтопик:Ей такива мнения обожавам и ме карат да потъна в тихо умиление .Точни ,конкретни и най-важното че са изключително по темата в която са писани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.