Премини към съдържанието
VESSSKO95 ™

Как да инсталирам mac OS на Sony Vaio NS10l

Препоръчан отговор

Здравейте,пробвах няколко версии на mac os от замунда,но така и не успях да ги инсталирам на лаптопа ми Sony Vaio NS10l.Не знам как стоят нещата с mac-овете,но ми иска да инсталирам mac os 10.7 lion или Snow Leopard 10.6.Причината за желанието ми към тази ос са няколко програми които нямат аналог за други операционни системи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

продължавай с пробите и печенето на дискове, току виж си успял да инсталираш най калпавата о.с. която съществува...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

продължавай с пробите и печенето на дискове, току виж си успял да инсталираш най калпавата о.с. която съществува...

Това че е калпава не променя факта че ми трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всичко се свежда до опитите... MacOS е въпрос на късмет да я подкараш и да намериш точното копие... Проблема е, че не го инсталираш в/у MacBook, така че, просто давай докато намериш нещо, което да работи на твоят хардуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всичко се свежда до опитите... MacOS е въпрос на късмет да я подкараш и да намериш точното копие... Проблема е, че не го инсталираш в/у MacBook, така че, просто давай докато намериш нещо, което да работи на твоят хардуер.

Еми мерси,мислех че има някакво конкретно копие което да става за лаптопа ми.Ще тествам още няколко и ако не стане,се отказвам.Ако стане с някоя версия ще пиша коя е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога да ти дам като съвет да гледаш в описанието да има колкото се може повече хардуер, който да поддържа. Също така виж твойте чарколяци какви са и търси конкретно тях в списъците... Няма друг начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.