Премини към съдържанието
borisfx

Сайт за разглобяване на лаптопи

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми моля, някакъв сайт в който има добри ръководства или видеоуроци за начини на пълно разглобяване на различни марки и модели лаптопи. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми моля, някакъв сайт в който има добри ръководства или видеоуроци за начини на пълно разглобяване на различни марки и модели лаптопи.

Благодаря предварително.

Това, което трябва да търсите се нарича Service Manual и силно ме съмнява да ги има събрани на едно място
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сайта на производителя според модела... И аз не вярвам да ги има събрани на едно място инструкциите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми моля, някакъв сайт в който има добри ръководства или видеоуроци за начини на пълно разглобяване на различни марки и модели лаптопи.

Благодаря предварително.

Тук има за доста модели ЦЪК

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако човек не е завършил и/или работил някаква техническа специалност, е силно препоръчително да не действа с лаптопа на принципа "направи си сам". :baby:

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук има за доста модели ЦЪК

Благодаря. Нещо такова ми трябваше :P

Ако човек не е завършил и/или работил някаква техническа специалност, е силно препоръчително да не действа с лаптопа на принципа "направи си сам". :)

Е, голяма работа. Ще счупя един-два лаптопа, на третия вече ще се науча. Никой не се е родил научен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, голяма работа. Ще счупя един-два лаптопа, на третия вече ще се науча. Никой не се е родил научен.

Доста скъпичък начин за научаване си избрал. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако искаш и те интересува за hp pavilion dv9000 серията. инструкцията е супер. по нея си смених вентилатора на лаптопа без да прецакам нещо системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Google+ "модела на лаптопа service manual" дава отлични резултати. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.