Премини към съдържанието
ciara6

Проблем с флаш памет..ПОМОЩ

Препоръчан отговор

Днес се опитах да кача 4 песни на флашката и всичко беше нормално отваря ги,всичко...После,обаче, я изкарах и пак я вкарах,за да проверя дали са се записали успешно,но уви..нямаше ги на флашката. Има ли някаква надежда да се оправи чрез програма или др. или е за коша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте пробвайте като форматирате флашката с това това

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Днес се опитах да кача 4 песни на флашката и всичко беше нормално отваря ги,всичко...После,обаче, я изкарах и пак я вкарах,за да проверя дали са се записали успешно,но уви..нямаше ги на флашката. Има ли някаква надежда да се оправи чрез програма или др. или е за коша?

Каква марка е флашката и какъв й е капацитета ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така. 1-во флашката не се дърпа направо. Трябва първо да се "разкачи" от операционната система. Това "Safty remove hardware" или простото бутонче "Eject" в менюто. Причината е, че такова "шоково" вадене, без флашката да е изключена от системата поврежда файловата система. Най-добрият инструмент за форматиране на флашки е HP USB Disk Storage Format Tool, хубаво е сега да се форматира флашката с него във файлова система NTFS и да се внимава за напред как се вади. Хубаво е също да споделите какъв модел и обем е самата флашка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разбира се ,че я вадя след като съм натиснала "Safty remove hardware". А иначе моделът на флашката мисля че е : Toshiba MK1652GSX, 4 GB

Редактирано от ciara6 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хахаха, това е хард диск. Уточни точно с какво разполагаш, защото няма хард диск 4 GB, нито флашка с HDD. Та с какво точно разполагаш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слагай това на екрана и работи с него . http://quick.mixnmojo.com/software/usb-disk-ejector

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

оправи се :). Мерси много !

В живота има всякакви чешити! Важното е, 'че се е оправило"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.