Премини към съдържанието
Marko4123

Странен проблем със Skype ?

Препоръчан отговор

Здравейте, Имам следния проблем със Skype: Последните съобщения ,като си пиша с някой се появяват най-отгоре , а не както принципно се появяват най-отдолу. Искам да ви попитам ,това бъг в Skype ли е или се оправя от настройките и ако да , как. Благодаря предварително !!! Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Синхронизирай си часовника с интернет сървъра на Microsoft. Малка разлика във нормалното време и причинява разни такива феномени...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам следния проблем със Skype: Последните съобщения ,като си пиша с някой се появяват най-отгоре , а не както принципно се появяват най-отдолу. Искам да ви попитам ,това бъг в Skype ли е или се оправя от настройките и ако да , как.

Благодаря предварително !!!

Поздрави

И на мен ми се е случвало. Изчисти си хронологията и се оправя. Поне при мен така се оправи. Странно нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, защото нямаш друга хронология с която да влиза в конфликт. Проблема е в часовника на компютъра и просто иска синхронизация...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потвърждавам че че проблема е в грешен час/дата, когато се зададат правилни се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.