Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

trifon81

Почивка в Обзор

Препоръчан отговор

Дайте съвет за място в Обзор евтино и приятно за отсядане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обзор за жалост се презастрои...., но на 2-3 км в Бяла все още е добре, намират се и евтини квартири и хотелчета.Вярно, плажа не е добър, но не е болка за умиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обзор за жалост се презастрои...., но на 2-3 км в Бяла все още е добре, намират се и евтини квартири и хотелчета.Вярно, плажа не е добър, но не е болка за умиране.

Бива, градчето дръпна в последните години. А и съчетава балкан с море. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не видях кое му е презастроението, при положение, че това може би ни е курортът с най-много зеленина :* Явно не си ходил скоро на Слънчев бряг, да видиш какво значи презастроено.

Препоръчвам къща за гости Марти. Уютно, комфортно, чисто, пресичаш улицата и си на плажа, който е много хубав и е най-дългият на черноморието :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не видях кое му е презастроението, при положение, че това може би ни е курортът с най-много зеленина :* Явно не си ходил скоро на Слънчев бряг, да видиш какво значи презастроено.

Препоръчвам къща за гости Марти. Уютно, комфортно, чисто, пресичаш улицата и си на плажа, който е много хубав и е най-дългият на черноморието :*

хиихихиххи дали не съм участвал активно в застрояването на Сл. Бряг? А и на Обзор също.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.