Премини към съдържанието
trifon81

Почивка в Обзор

Препоръчан отговор

Дайте съвет за място в Обзор евтино и приятно за отсядане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обзор за жалост се презастрои...., но на 2-3 км в Бяла все още е добре, намират се и евтини квартири и хотелчета.Вярно, плажа не е добър, но не е болка за умиране.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обзор за жалост се презастрои...., но на 2-3 км в Бяла все още е добре, намират се и евтини квартири и хотелчета.Вярно, плажа не е добър, но не е болка за умиране.

Бива, градчето дръпна в последните години. А и съчетава балкан с море. :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не видях кое му е презастроението, при положение, че това може би ни е курортът с най-много зеленина :* Явно не си ходил скоро на Слънчев бряг, да видиш какво значи презастроено.

Препоръчвам къща за гости Марти. Уютно, комфортно, чисто, пресичаш улицата и си на плажа, който е много хубав и е най-дългият на черноморието :no-no:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не видях кое му е презастроението, при положение, че това може би ни е курортът с най-много зеленина :* Явно не си ходил скоро на Слънчев бряг, да видиш какво значи презастроено.

Препоръчвам къща за гости Марти. Уютно, комфортно, чисто, пресичаш улицата и си на плажа, който е много хубав и е най-дългият на черноморието :*

хиихихиххи дали не съм участвал активно в застрояването на Сл. Бряг? А и на Обзор също.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.