Премини към съдържанието
Minimilqr

Имам проблем с компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с компютъра или по-точно аз мисля че е от видео картата.Проблема е когато се опитам да вляза в някоя игра(независимо коя е тя) и ми се бъгва компютъра направих видео и го качих ето ви линк да видите за какво става въпрос клипът е отдоло на темата.Моля ви помогнете :whist: кажете дали са някакви настройки или е от видео картата.Направих това защото ми малко страно да се бъгва само когато влизам в игри , но все пак не съм голям разбирач.Благодаря предварително :whist:http://www.vbox7.com/play:8612b35def

Редактирано от Minimilqr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей. Пробвал ли си с друг монитор или друга видео карта. Защото е едно от двете според мен. Защо не свалиш някоя програма за снимане ( примерно Fraps ) и не пуснеш някоя игра. Ако е от видео картата би трябвало да се види дефекта на видеото, а ако е от монитора няма да го има този дефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Подобен проблем, само че оставаше за постоянно имаше на един лаптоп НР и проблема беше във видеокартата, спекла се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

каква е конфигурацията? температурите как са? захранването какво е? инсталирай си програмката MSI Kombustor тества видеокартата като я товари на 100%. постарай се да не я печеш над 70градуса. после може да опиташ и с нови драйвъри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.