Премини към съдържанието
pfoenix

Проблем с локален диск :C

Препоръчан отговор

Добър вечер на всички! От както преинсталирах уин-а (7-цата) пак съм с нея ... но сега локалния диск C има само 2 ГБ свободни от 48 ГБ .... на какво се дължи ... това ? и през 2 мин се пълни по 10 МБ ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дъллжи се на това : http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=45422 Как е преинсталирана о.с , с формат , без ? Все едни такива дребни , но необходими неща . Успех :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дъллжи се на това :

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=45422

Как е преинсталирана о.с , с формат , без ?

Все едни такива дребни , но необходими неща .

Успех :rolleyes:

Ми нормално е преинсталирана .... ддз има ли формат или няма ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ддз е де да знам предполагам, хайде сега да си копираме важните неща от устройство С на устройство D , да направим чиста инсталация с формат на C, да инсталираме Х86 вариант на уиндоус 7, като прочетем всичко тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми нормално е преинсталирана .... ддз има ли формат или няма ...

човекът те пита форматирал ли си дяла със стария Уиндоус,но явно не знаеш за какво става въпрос.виж в С: има ли папка Windows.old или нещо подобно - http://windows.microsoft.com/bg-BG/windows7/How-do-I-remove-the-Windows-old-folder.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е как да не знаеш. По време на инсталацията имаш опция за формат. Даде ли му да се форматира или прескочи тази стъпка? Иначе ако ти не знаеш, ние как да знаем? Моят съвет- нова инсталация с чист Windows на ЧИСТ/ФОРМАТИРАН дял...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На C нямам нищо защото нямам памет ... сичко е на D диск ...

П.П. Нищо не разбрах ... от линка който ми даде ...

човекът те пита форматирал ли си дяла със стария Уиндоус,но явно не знаеш за какво става въпрос.виж в С: има ли папка Windows.old или нещо подобно - http://windows.microsoft.com/bg-BG/windows7/How-do-I-remove-the-Windows-old-folder.

Има ..

Е как да не знаеш. По време на инсталацията имаш опция за формат. Даде ли му да се форматира или прескочи тази стъпка? Иначе ако ти не знаеш, ние как да знаем? Моят съвет- нова инсталация с чист Windows на ЧИСТ/ФОРМАТИРАН дял...

Дадох на локален диск C да го запише ..

Редактирано от pfoenix (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ок, дал си на C:/, поздравления. Даде ли му да се форматира C:/ или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ок, дал си на C:/, поздравления. Даде ли му да се форматира C:/ или не?

Мисля че не ....

тук е с картинки, аз се отказвам вече. Моля те, прочети го хубаво, на български е, шаренко е, важно е.

К'во да направя че не разбирам от компютъри ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Уина от замунда ли го тегли?

К'во да направя че не разбирам от компютъри ....

Ми дойде ми идея, да идеш при някой който разбира да ти оправи бакиите :P

Редактирано от Ракиено време (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Уина от замунда ли го тегли?

Да. Още отначалото когато го свалих изкарах 5-6 месеца без проблем .... но сега нещо зе да се пълни паметта и зареди играта го преинсталл ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва да го форматираш. Ако не си--> нова инсталация... Какъв беше все пак проблема да не ти тръгва диска. В предната тема се оплакваше... Ракиено време- то и от замунда да е, няма лошо, стига да е читав, а не някоя орязана боза, която само чака да бъде инсталирана та да почне да прави проблеми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва да го форматираш. Ако не си--> нова инсталация... Какъв беше все пак проблема да не ти тръгва диска. В предната тема се оплакваше...

Ракиено време- то и от замунда да е, няма лошо, стига да е читав, а не някоя орязана боза, която само чака да бъде инсталирана та да почне да прави проблеми...

Само ако може да ми кажеш как да го форматирам ще съм ти благодарен ... и след форматирането веднага ли се инсталлва ? уин-а ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако колегите от модераторският екип сметнат линка за неуместен, моля да го премахнат.

линк. Хубави картинки, добро обяснение. 4.6.5 Форматиране на дял: Ето това ти трябва. Прочети всичко внимателно. Предните няколко точки са за създаването на дял, тях можеш да ги пропуснеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявай ама никаде не ми излизат картинки ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ахааааа. Ясно... Линка е непозволен, за това препраща към някаква стара тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Други идеи .... ?? ако трябва ми го кажи на лично ... линк-а: ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разбрах че ставало и от моят компютър. Влизаш в моят компютър после избираш дяла който иска да форматираш даваш формат и готово. Това истина ли е ? П.П. най-лесно е да използваш My Computer. Варианта, за който си споменал е Start-->Control Panel-->Administrative Tools-->Computer Management. След като се отвори инструмента Computer Management, избираш Disk Management.

Редактирано от pfoenix (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като стигнеш до инстала ще пита какво да правиш.Избираш да изтриеш дяловете и с пълен формат да бъдат създадени отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се и опитвай. Копирай това "инсталация на Windows 7" в търсачката си и виж какво ще ти покаже! Имаш ли антивирусна програма(ако е кракната ,все едно че нямаш)? Сигурен ли си че файловете в другия дял са чисти ,тоест не са заразени ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като стигнеш до инстала ще пита какво да правиш.Избираш да изтриеш дяловете и с пълен формат да бъдат създадени отново.

Това е проблема че не ме пита а направо инсталл .... инстала става по следния начин слагам диска и почвам да инсталл не ми се ресва ...

Не се и опитвай.

Копирай това "инсталация на Windows 7" в търсачката си и виж какво ще ти покаже!

Имаш ли антивирусна програма(ако е кракната ,все едно че нямаш)?

Сигурен ли си че файловете в другия дял са чисти ,тоест не са заразени ?

Копирай това "инсталация на Windows 7" в търсачката си и виж какво ще ти покаже! Нищо не ми показва ....

Имаш ли антивирусна програма(ако е кракната ,все едно че нямаш)? Да имам...

Сигурен ли си че файловете в другия дял са чисти ,тоест не са заразени ? Да 100 %

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой няма ли да помогне ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре де..Като стартираш преинстала...не можеш ли да изтриеш дяла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.