Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предстои ми преподписване на договор с доставчика и се чудя дали да го сменям,не че не съм доволен,но може да има и по-добре,според вас тези скорости струват ли си за 25 лв.?

Само нет, не е пакетна услуга. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предстои ми преподписване на договор с доставчика и се чудя дали да го сменям,не че не съм доволен,но може да има и по-добре,според вас тези скорости струват ли си за 25 лв.?

Само нет, не е пакетна услуга.

Проверете реална скорост, но примерно до Лондон, Амстердам, теглене на някой голям файл от американски сървър. Това е тест

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това са максималните скорости за 100 Mb LAN мрежа. Ако искаш по-вече трябва оптика до вас, или гигабитова лан мрежа. Може да смениш доставчика, ако намериш същата скорост за 15 или 20 лв. месечно :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    • National GradeA (94%)
    • Global GradeA+ (99%)
    Моя милост!:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лично мнение!

Щом си доволен от доставчика а и скоростта ти е добра както виждам, можеш и да не го сменяш.Аз не бих го сменл. Моята е почти същата и съм доволен от моя доставчик от всичките му действия, от таксата /18 лева с рутер/ и договор още година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Къде ги тея доставчици? ;) И ако не прекъсва,не виждам смисъл. Такова нещо във Варна може да се намери на двойна цена!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Става дума за София- Мегалан,наистина от както са го сложили нета, една година не е имало прекъсване за минута дори или някакъв друг проблем,а отделно от това ползвам 4 месеца безплатен нет,такава ми беше промоцията при подписване на договора,дано сега при преподписване да има пак някаква,все пак 4 месеца безплатен нет не е никак малко:eek: Няма да ги сменям,благодаря за мненията!:)Е и на мен ни се ще оптика но на тоя етап ще се задоволим и с това.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Плащам 30лева за 10Mbit-а, а на теб тази скорост, дето я имаш, не ти харесва...Хайде да ги разменим, а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Става дума за София- Мегалан,наистина от както са го сложили нета, една година не е имало прекъсване за минута дори или някакъв друг проблем,а отделно от това ползвам 4 месеца безплатен нет,такава ми беше промоцията при подписване на договора,дано сега при преподписване да има пак някаква,все пак 4 месеца безплатен нет не е никак малко:whist:

Няма да ги сменям,благодаря за мненията!:ph34r:Е и на мен ни се ще оптика но на тоя етап ще се задоволим и с това.

Не се притеснявай Публикувано изображение Мтел все още не са оправили Мегалан , но и това ще стане скоро Публикувано изображение Малко търпение и тогава ще питаш за друг доставчик Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.