Премини към съдържанието
tierraptor

Проблеми с инсталация на софтуер

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам проблем с инсталацията на някои пограми. Компютърът ми е с Хр и не мога да инсталирам някои програми - едни се инсталват, а други просто след началото на инсталацията се затварят и до там. Става въпрос за програми от 2011 както и за стари отпреди 4-5 години. Същото е и с някои ири. Акаунтът на компютъра ми е администратор не би трябвало да имам ограничения за инсталации. Ако някои е имал същия проблем и може да ми помогне ще съм му много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Няма да е лошо да посочиш конкретна програма, с която имаш проблем при инсталацията. Приложенията имат системни изисквания и трябва да си сигурен, че ги покриваш-говоря за по-обемните. Освен това има версии за 32/64 битова ОС, с което е хубаво да се съобразяваш. 2. SP? Като цяло си дал малко начално инфо и е почти невъзможно да ти се отговори! Развий си въпроса от към конкретика и ще помагаме.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти уби рибата... Сега ще се изкажа професионално: Амиии ... Виждам тука... като хвърля карти таро че имаш проблеми с ... НЕЩО по компютъра. със сигурност е нещо. Но не е друго, което работи добре. Но е нещо. Успех с решаването на проблема!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти уби рибата...

Сега ще се изкажа професионално:

Амиии ... Виждам тука... като хвърля карти таро че имаш проблеми с ... НЕЩО по компютъра.

със сигурност е нещо.

Но не е друго, което работи добре. Но е нещо.

Успех с решаването на проблема!

Аз пък всичко му разбрах на човека ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имаш ли инсталирани Microsoft Visual C++ 2005 и 2008...NET Framework 3.5 и 4.0? Както е писано по-горе...не си дал нищо конкретно!

Редактирано от Alain Delon (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Няма да е лошо да посочиш конкретна програма, с която имаш проблем при инсталацията. Приложенията имат системни изисквания и трябва да си сигурен, че ги покриваш-говоря за по-обемните. Освен това има версии за 32/64 битова ОС, с което е хубаво да се съобразяваш.

2. SP?

Като цяло си дал малко начално инфо и е почти невъзможно да ти се отговори! Развий си въпроса от към конкретика и ще помагаме.

Първо благодаря за активността. Не съм посочил конкретна програма, защото нямам проблем с конкретна програма, а с повечето. ОС ми е 32 битова XP SP3 машината е лаптоп.

Последния проблем, който имах е със Skype. Не можах да инсталирам по-стара версия на Skype и изтеглих най-новата от сайта. Инсталирах я след няколко опита, обаче след като стартирам скайп работи около 30 секунди след това изчезва от екрана и от таскбар-а и се появява по свое желание до минутка-две и така докато не се изнервя и я спра. Сетих се, че мо би трябва да направя ново изключение във Windows Firewall, но преди тази версия имах скайп и отметката предполагам си е там. Като се прибера ще опитам, но защитната стена не ми е изкарвала съобщение за блокирана програма, а настройките и са стандартни при блокиране на програма да известява. Другият ми комп е с Windows 7 и при него нямам никакъв проблем от 2 години насам.

P.S.

Други програми, които се сещам в момента са Mozilla firefox, Re-volt, Counter-Strike 1.6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре ще го караме на посоки. 1. Отвори Event Viever и погледни в Aplication и System дали няма някакви грешки, които биха могли да ни насочат. 2. Сигурен ли си, че имаш достатъчно място на дяла където се опитваш да инсталираш програмите? 3. Когато си деинсталирал дадена програма вярвам си го правил по стандартния начин, през контрол панела? 4. Каква антивирусна ползваш? 5. Използвал ли си някоя програма за оптимизация на Windows-a и ако да коя? 6. Едва ли но все пак да питам, има ли някаква вероятност да си създавал някакви групови правила?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен ми намирисва на неканени гости. Най-вероятно се загнездили в другите дялове. Ако е така, темата е за друг раздел. Но за всеки случай преинсталирай на чисто ОС, като изтриеш и създадеш на ново системния дял. След приключване на инсталацията, по абсолютно никаква причина не докосвай другите дялове. Пусни си интернета, изтегли ведна антивирусна програма, обновия и сканирай целия компютър.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.