Премини към съдържанието
smashhh

usb keyboard-ът "забива"

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем. Взех си usb клавиатура за лаптопа (asus x59gl ; OS:WXP )работи си нормално, но от време на време "freezва" и за да заработи отново трябва да ungplugna usb-то. Въпросната клавиатура е чисто нова на настолния компютър няма проблеми и с друга клавиатура става същата работа. И за да ви спестя малко време прави този проблем във всяко USB портче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем. Взех си usb клавиатура за лаптопа (asus x59gl ; OS:WXP )работи си нормално, но от време на време "freezва" и за да заработи отново трябва да ungplugna usb-то. Въпросната клавиатура е чисто нова на настолния компютър няма проблеми и с друга клавиатура става същата работа. И за да ви спестя малко време прави този проблем във всяко USB портче.

спрете управлението на захранването на USB портовете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвал ли си друго USB у-во w тези портове ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да пробвал съм и работят . capnemo ще ми обясниш ли как става

пропърти на USB дивайсите. Една от опциите е за управление на захранването

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

тва във device manegera ли е . Съжалявам не съм много опитен

Мисля да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

за да си спестиш проблемите купи си качествено захранване - 400 вата такова е към 80лв

опс, това било лаптоп... от девайс мениджъра забрани за usb root hub "power managament" (махни отметката allow this computer to turn off this device to save power) ако няма ефект просто дъното е зле опроводено и няма оправия

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Професоре , става въпрос за лаптоп :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

добре оправих се и да не правя нова тема един бърз въпрос : имам този монитор LG flatron w2243s със VGA слот и го свързвам за лаптопа и като вляза във менюто за hz на монитора има възможност 60-85 hz, но след 72 hz пише out of range . Та проблема от видео картата ли е или от монитора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

тоя монитор е LCD, не е flatron, кара се на 1920х1080 60hz само, освен ано не ти е проблем да си купиш друг като тоя се скапе, щото така ще стане ако го мъчиш на по високи херци, което е и безсмислено за LCD-тата

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.