Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здавейте! Вапроса ми е дали тази конфигорация си заслужава за геймърски компютър ... ? 1100 лева : Процесор Intel I5-2300 4x2800MHz РАМ 8GB - 1333 Хард диск 2000GB 7200 SATA2 Видео Geforce G450 2Gb DDR3 HDMI Звук 5.1Sound За винтелаторите не съм сигурен ... но смятам да го зимам от http://www.evarna.com/maniac-6.htm Едва ли е бакалия но това ми е вапроса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бягай далеч от тия "конфигурации" - писано е много пъти защо не трябва да се купуват. За 1100лв. може да се вземе следното:

Публикувано изображение

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здавейте! Вапроса ми е дали тази конфигорация си заслужава за геймърски компютър ... ? 1100 лева :

Процесор Intel I5-2300 4x2800MHz

РАМ 8GB - 1333

Хард диск 2000GB 7200 SATA2

Видео Geforce G450 2Gb DDR3 HDMI

Звук 5.1Sound

За винтелаторите не съм сигурен ... но смятам да го зимам от http://www.evarna.com/maniac-6.htm

Едва ли е бакалия но това ми е вапроса :)

Ми не е бакалия, но се работи все едно че клиентите са телета...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Решил съм да си взимам ново PC. Та да се посъветвам с вас. Засега съм се спрял само на процесор Core i5 2500. Ще се ползва основно за игри. Предложете останалите компоненти. Цена до около 1000лв.Ако може предложенията да са от most.bg понеже ще ползвам отстъпка от там. Мерси предварително!! П.п може и малко над бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.