Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

hrodopski

От сън се будя

Препоръчан отговор

От сън се будя, мила моя,

от сън дълбок във призори.

Смутен кънти във мен покоя,

покоя в моите гърди.

В униние и болка тъпа

по теб и твоите очи

нашепват името ти, скъпа,

безумно влюбени щурци.

А там в просъница потрепва

сред сладко дъхащи липи-

зове те, тихичко нашепва

духът на моите мечти:

„Ела ти прелест несравнима-

шепти далечен, нежен глас-

ела при мен,ела любима

във този тих, прохладен час”...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е истинско,поздравления от мен.

Ще стане чудесна балада-само някой да напише музиката.

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да пиша музика! Ако някой може, давам му правата! Не мога да пиша музика! Ако някой може, давам му правата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласна съм за баладата :) Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dimitar Radoynov
      Почти всяка сутрин, идвам в съзнание от сънищата си, със затворени очи. 😃 На мен ми звучи налудничево, но ще се опитам да го опиша, също така ми е интересно, дали на някой друг му се случва това. 
      Докато сънувам нещо, дори може и да не сънувам, започвам да усещам първо как си държа очите затворени, усещам че не съм ги отварял, защото са като “залепени”, след това започва мисловният процес, който обикновено е “Оф.. пак се събудих..” Знам че не сънувам, защото започвам да чувам, обикновено кучето, спящо до мен, а ако не е на леглото до мен, винаги познавам къде точно в стаята се намира, или ако не съм сам в стаята, чувам и човека спящ до мен. След тези деа етапа на “пробуждане” започвам да усещам и тялото си.. тоест вече мога да се движа и да се обърна на друга страна. 
      Тези “пробуждания” се случват не само когато съм се наспал, но дори могат да бъдат предизвикани от някой шум, който по принцип би събудил спящ човек, или ако съм заспал трудно... все едно съзнанието ми се включва и мислите, които са ме държали буден, продължават да текат. 😃 
      Питал съм близки и познати дали са изпитвали такова “събуждане със затворени очи” и обикновено реакцията им е, че съм паихопат 😃😃 

• от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ. Имам кода на една програма, но ми искат и блок-схема към него, а тия блок-схеми са ми като тъмна Индия и ще съм много благодарен ако някой може да ми я направи!
      Ето го и кода:
      #include <iostream> using namespace std; int main() { int n, maxAreaElement; float areaMax = 0; cout<<"Vavedete broq triagalnici: "; cin>>n; int *aSides = new int[n]; int *bSides = new int[n]; for(int i=0;i<n; i++) { cout<<"Vavedete a katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>aSides[i]; cout<<"Vavedete b katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>bSides[i]; float area = ((aSides[i]*bSides[i])/2); if(area>areaMax) { areaMax = area; maxAreaElement = i; } } cout<<"Triagalnik N"<<maxAreaElement+1<<" ima nai-golqm perimetyr."<<endl; return 0; }  
    • от nedqlkow
      Добро утро,
      най-вероятно глупав въпрос, но тъй като за пръв път ми се налага да разчитам на конвектор като основен отоплител вкъщи, не съм напълно запознат. В интернет чета, че моделът, който използвам(http://vimax.bg/konvektor-adax-economic-vp-1120-kt.html) има необходимите защити, но въпреки това предпочитам да се допитам до вас, за да съм сигурен.
      Интересува ме до каква степен е безопасно да се остави конвекторът да работи по време на сън? В интернет чета, че е достатъчно да се намали температурата на термостата, която уредът да поддържа, тъй като по време на сън не е необходимо да е на висока позиция(от гледна точка на икономия на енергия). Безопасно ли е обаче да се оставя да работи?
    • от Jack Alvarez
      Здравейте,

Бих искал да попитам от къде мога да намеря хубав VPS Hosting във България който да е около 30~ лв. на месец за тези параметри: 5 GB RAM, 5/10 SSD, 1Gbps свързаност в територията на Република България, и това е общо взето, ако може да ми дадете надеждни хостинг компаний.
      Приятна вечер,
      Поздрави!
    • от Pinteresting
      Здравейте,не знам дали това е правилното място за схемата,моля да бъде преместена.

Трябва да направя блок схема,примерно да си подредя правоъгълниците и стрелките както аз си искам.И вътре разбира се ще слагам текст.

Въпроса ми е има ли някаква програма или се пише код ? Ако е така каква е програмата или малко ми обяснете как се прави кода.
  • Дарение

• Добави ново...