Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Може ли да е проблем, че инсталирах китайската версия на друг комп и после взех името и паролата да ги сложа на моя? На компа на който беше инсталирано програмата е деинсталирана, т.е. не се ъпдейтва със същото име и парола? Но пък работеше около седмица.

Хм. Искаш да кажеш,че на два компа седмица са били еднакви потребителско име и парола ли?

Защо не пробваш на твоят? Правиш същото и деинсталираш или ъпгрейдваш с друга версия,но сложи китайските сървари задължително.

пп. Като гледам феновете на ЕСЕТ тука хич не са ентусиазирани да помогнат с нещо.

Препоръчвам ти отново да минеш по промото,но с друг имейл!!! Ако имаш нужда от помощ пиши на ЛС

Ако си ползвал този имейл повече от един път ще ти блокират лиценза.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не са се ъпдейтвали на компа едновременно. На единия ( да го наречем "муле" :mad:) само го инсталирах за да получа име и парола - после го деинсталирах. Взех си името и паролата и ги сложих на домашният ми. А на мулето по принцип си работи MSE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не, не са се ъпдейтвали на компа едновременно. На единия ( да го наречем "муле" :biggrin:) само го инсталирах за да получа име и парола - после го деинсталирах. Взех си името и паролата и ги сложих на домашният ми. А на мулето по принцип си работи MSE.

Ще пробвам да взема още един лиценз и ще ти го пратя на лични. Да видим с него как ще е.

пп. При новият лиценз също дава невалидно име и т.н. и ъпдейтите не вървят. Сменяме сърварите с тези горе дето съм дал,като избираме първият който съм писъл,че е основен. Всичко е ток и жица после. :biggrin:

Пич уреди се с още един лиценз :shock11:

Не давайте конфигурационният си файл на никой,че и лиценза се прихваща като го заредиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де - и аз съм добавил горните сървъри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де - и аз съм добавил горните сървъри!

Виж клипа който ти пратих и пробвай с новият лиценз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега си поиграх със сървърите. Не искаше да се ъпдейтва от първия. Тогава посочих втория като основен и захапа - ъпдейтна се поне за сега. Ще го видим за нататък как ще е. Благодаря ти все пак за съдействието, а лиценза може да го задържиш за резервен ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега си поиграх със сървърите. Не искаше да се ъпдейтва от първия. Тогава посочих втория като основен и захапа - ъпдейтна се поне за сега. Ще го видим за нататък как ще е. Благодаря ти все пак за съдействието, а лиценза може да го задържиш за резервен :)

Да ти е жив и здрав лиценза. радвам се,че помогнах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нова Испанска промоция за Есет Нод 32 Антивирус -безплатно 90 дни

1.Чрез испанско прокси се отива на сайта http://estudios.eset.es/registro/

2.Попълва се необходимото

трите имена

Е-майл

град

пощтенския код на избрания град

провинция /кадето се намира града/

3.маркирате/Прочетох и приемам условията./ над регистрация

И се регистрирате.На въведения Е-маил ще получите писмо с лиценза за 90 дни.

http://imageshack.us/photo/my-images/28/20110810183115.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/829/20110810183439.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/196/20110810183523.png/

Редактирано от simens123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За клиентите на VIVACOM Net като мен има безплатен лиценз за срока на договора.Ако сте техни клиенти няма нужда да правите тези гимнастики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За клиентите на VIVACOM Net като мен има безплатен лиценз за срока на договора.Ако сте техни клиенти няма нужда да правите тези гимнастики.

Сериозно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно?

абсолютно виж на тяхната страница

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абсолютно виж на тяхната страница

Голяма далавера било,стига и да пази, грешка няма да има.

Благодарим за инфото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа дали пази не знам,от две седмици го ползвам и не мога да се оплача, а активацията е до 07. 2016г. ;)

Редактирано от jorji6 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа дали пази не знам,от две седмици го ползвам и не мога да се оплача, а активацията е до 07. 2016г. ;)

Дай да разберем дали си заслужава да ставаме клиенти на VIVACOM

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=175228&pid=2050924&st=1200&#entry2050924

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа дали пази не знам,от две седмици го ползвам и не мога да се оплача, а активацията е до 07. 2016г. :help:

Друг е и въпроса доколко интернета им струва. Плащаш за 10 получаваш 7 :)

А,ключето лесно се измъква - достатъчно е да дадеш конфигурационният файл на някой и той да го зареди. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг е и въпроса доколко интернета им струва. Плащаш за 10 получаваш 7 :)

А,ключето лесно се измъква - достатъчно е да дадеш конфигурационният файл на някой и той да го зареди. :ph34r:

плащам за 10 и в 90% от времето получавам 9 и повече - никой не агитирам за мен съм доволен(от прованса съм).Апропо всички доставчици в условията казват - до еди колко си, т.е. не гарантират максимума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.eset.pl/dgp

код: GPRA-t3gh79pw

Ползваме полско прокси , например оттук http://www.xroxy.com/proxylist.php?port=&type=&ssl=&country=PL&latency=&reliability=#table

Попълваме си данните и лиценза го изпращат на пощата. Промото работи - тествано е!!!

Нужен е имейл който не е ползван в друго промо на ЕСЕТ

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗАБЕЛЕЖКИ:

Лиценз ще ви позволи да използвате 90-дневно защита на ESET Smart Security 5

Начин за удължаване на експлоатацията на още 90 дни ще Ви бъде приложен в друг имейл съобщение, точно преди изтичането на регистрираните си версия.

Ай стига бре :) За коледа ли ще получавам подарък от Есет :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо ми го спряха днес лиценза,изписа ми невалидно потребителско име и парола. При някой да се е случило същото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай стига бре :ohmy: За коледа ли ще получавам подарък от Есет :(

Если товарищ Касперски сльiшает что тьi думаеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз пък изобщо не получавам писмо. Няколко пъти пробвах с различни проксита и пощи, но не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз пък изобщо не получавам писмо. Няколко пъти пробвах с различни проксита и пощи, но не става.

Ако не стане ще ти дам единият лиценз, пощата трябва да не е ползвана при никакви промоции на Есет и затова пробвай да си направиш нова поща но не в abv а в gmail.

Если товарищ Касперски сльiшает что тьi думаеш?

Пропуснал си да прочетеш. Изцепките тука - http://www.kaldata.com/forums/index.php?showforum=66

Искрено се надявам да не е това което си мисля.

Моля в темата да се постват САМО линкове и известия за изтичане на промоции; всичко останало - благодарности, обсъждане на проблеми и програми и др., да се пуска в съответния раздел на форума или на ЛС. Постове, несвързани с темата, ще бъдат изтривани. Предварително благодаря за разбирането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Намерих си това в пощата:

Публикувано изображение

Отведе ме на следния адрес:

http://www.computerb...rn-6454261.html

...herunterladen, Download, Weiter и т.н. и:

Публикувано изображение

Сваля се приложение на ComputerBild, чрез което пък после се сваля и немскоезичната версия на NOD32. Принципно едногодишният лиценз явно си работи за нея, но малко се съмнявам много хора тук да ползват програми на немски език.

Както и да е. Накратко: става дума за едногодишен лиценз за NOD32 Antivirus - и за 32-, и 64-битовата версия. Лицензът е от германското списание, което преди две години подаряваше и едногодишни лицензи за Kaspersky, и, логично, се сваля немскоезична версия.

Молбата ми е: може ли някой, който ползва програмата (на английски и/или български), да провери дали лицензът е валиден и за тези версии. Дал съм и номера на купона, и кода за App-Center-а (http://www.eset.com....chase/register/ - тук дава, че номерът е невалиден). Едва ли, но все пак...

Още един от сайтовете на ESET дава, че е невалиден:

Публикувано изображение

, но явно е - иначе нямаше да го раздават.

Благодаря предварително!

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...