Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Наподобява Промоцията на Виваком . С кода който генерира ComputerBild-App-Center и съответния инсталатор 32 или 64 се инсталира и активира NOD32 Antivirus 5/естествено на немски/

ЕAV-Nod32-DEU/Немския 32 битов инсталатор/- http://dox.bg/files/dw?a=2cc07afa7c

ЕAV-Nod32-DEU/Немския 64 битов инсталатор/- http:// http://dox.bg/files/dw?a=426bc222a7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи си на 6 с немската версия и лиценза е валиден до 05,10.2012.С английската- не работи.

Еми дай един лиценз.Явно си по умен.

Сименс турил инсталатора в докх и не може се изтегли.Иван баровеца нищо не обяснява а само вика бачкало на 6.С това не помагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми дай един лиценз.Явно си по умен.

Сименс турил инсталатора в докх и не може се изтегли.Иван баровеца нищо не обяснява а само вика бачкало на 6.С това не помагаш.

Напротив сваля се !!!

Публикувано изображение

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваля се да.Някой няма ли даде лиценз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мързи ли те да ми дадеш лиценз.Кви са тия картини.Мога и сам да ги видя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да попитам, нямаше ли да ти е по-лесно и по-бързо да свалиш файла чрез официалния инсталатор (както направих аз), или от линковете, които са дадени по-горе към DOX, вместо да повтаряш едно и също в темата? Спри се, ако обичаш! Има си и тема за искане/даване на лицензи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да попитам, нямаше ли да ти е по-лесно и по-бързо да свалиш файла чрез официалния инсталатор (както направих аз), или от линковете, които са дадени по-горе към DOX, вместо да повтаряш едно и също в темата?

Спри се, ако обичаш! Има си и тема за искане/даване на лицензи!

Както и да е.Даваме нататък.Промоцията не работи. Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ванка кажи сега последно работи ли промоцията ти си авторът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За немскоезичната версия работи - виж скрийншотовете и потвържденията от останалите съфорумци. За останалите - не знам, разчитам само на мненията на другите - самият аз не ползвам NOD32 от вече доста години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За немскоезичната версия работи - виж скрийншотовете и потвържденията от останалите съфорумци. За останалите - не знам, разчитам само на мненията на другите - самият аз не ползвам NOD32 от вече доста години.

Извинявай адаш.Вчера ми беше лигаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че работи,работи ..... вече ги подкараха. Въпросът е как да се докопаме до персонален код,защото на всеки май пращат различен. Три сверих и трите не могат да се активират повече от един път.

Промо кодът който пращат е различен и активирането става в немският сайт на ЕСЕТ. В руският им сайт например първите цифри са с RU.....В немският с - DD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промоцията работи но на база получения и-меил/номера на купона/ComputerBild-App-Cente генерира код за активиране и при инсталацията на нод 32 за да се активира едногодишен лиценз изисква кода от ComputerBild-App-Cente , и-меил на който е изпратен номера на купона и имената на получатела/ с който сме се регистрирали на саита на ComputerBild.

ако нещо е не в ред нода не се активира.

При активиран нод 32 ?

Потребителското име и паролата може да разберем с NOD32 Viewer

Е аз не се оправих с тази програма !!! И така и не разбрах Потребителското име и паролата .

При инсталацията се инсталира НОД 32 5.0.93.18

Ето и още нещо от промоцията

ComputerBild Vorteilsaktionhttp://www.eset.com/de/home/specials/computer-bild/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз не се оправих с тази програма !!! И така и не разбрах Потребителското име и паролата .

С версия 5 работи.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промоцията работи но на база получения и-меил/номера на купона/ComputerBild-App-Cente генерира код за активиране и при инсталацията на нод 32 за да се активира едногодишен лиценз изисква кода от ComputerBild-App-Cente , и-меил на който е изпратен номера на купона и имената на получатела/ с който сме се регистрирали на саита на ComputerBild.

При активиран нод 32 ?

С версия 5 работи.

Публикувано изображение

Също така получавате И-Меил от Есет.де :

IHRE LIZENZUNTERLAGEN

ESET NOD32 Antivirus

Публикувано изображение

Sie haben folgendes ESET Antiviren-Produkt erworben/aktiviert: Bestellnummer:

Lizenz

Produkt: ESET NOD32 Antivirus Lizenzgröße: 1 Benutzername: EAV-520 Passwort: nr3r Lizenz gültig bis: 06.10.2012

Вече имаме всичко необходимо! Промоцията РАБОТИ!

Ето резултата;

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При активиран нод 32 ?

При инсталацията се инсталира НОД 32 5.0.93.18

Ето и още нещо от промоцията

ComputerBild Vorteilsaktionhttp://www.eset.com/.../computer-bild/

Никакъв код не ми генерира на мен, иска да пратя платен СМС за получаване на кода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам,че публикувате снимки,че работи и с БГ версия. Аз като инсталирах английската- отказа да се обновява с лиценза, който получих...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв код не ми генерира на мен, иска да пратя платен СМС за получаване на кода.

Ако имате регистрация в ComputerBild, ви изпращат писмо както е посочено в този пост: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=180591&view=findpost&p=2085129 от Wankata

Намерих си това в пощата:

В писмото има "Freischaltcode" - Примерно: cb-tntn-fxnd и те препраща на следната страница

http://www.computerb...rn-6454261.html Там е описано как безплатно да получите Есет Антивирус за 1 година.

1. Изтегляте програмата COMPUTER BILD-App-Center и я инсталирате/На виртуална машина не се инсталира/

Публикувано изображение

Натискаме следния бутон/Горе в дясно/

Публикувано изображение И в появилия се прозорец попълвеаме "Freischaltcode" - Примерно: cb-tntn-fxnd

Публикувано изображение Натискаме ОК.

Прозореца на програмата се променя:

Публикувано изображение

И на него маркираме иконата на Есет.Появява се нов прозорец който генерира код с който да се активира Антивируса

Публикувано изображение

Тегли се немския инсталатор На Антивируса.

С кода и инсталатора се Активира Есет.

Получавате Писмо От Есет.де в което ви съобщават

Benutzername: EAV-520 и

Passwort: nr3r и докога е валидна програмата.

http://www.eset.com/.../computer-bild/ Тук се предлага да се изпрати СМС за 1.99 Евро на указания номер

83222 за да получите "Freischaltcode"/ Един вид закупуване на списанието/ пак по процедурата НО НЕ Е ПРОВЕРЕНО!!!

Виждам,че публикувате снимки,че работи и с БГ версия. Аз като инсталирах английската- отказа да се обновява с лиценза, който получих...

Да работи с БГ Версията и се обновява нормално/Днес 2 пъти/

База данни със сигнатури за вируси 6524. Последно обновяване: 16:30:40 ч. на 7.10.2011г.

Редактирано от simens123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно.инсталирах и БГ версията и пак не иска. Пише,че потр. има и парола са невалидни...може би само на ХР става..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имате регистрация в ComputerBild, ви изпращат писмо както е посочено в този пост: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=180591&view=findpost&p=2085129 от Wankata

Респект пич,мога само шапка да ти сваля. Кефя се като ти чета постовете. :shock11:

Аз съм регистриран в ComputerBild и нищичко не са ми пратили досега. Не че ми трябва,ама се чудя какво съм сгафил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Респект пич,мога само шапка да ти сваля. Кефя се като ти чета постовете. :shock11:

Аз съм регистриран в ComputerBild и нищичко не са ми пратили досега. Не че ми трябва,ама се чудя какво съм сгафил.

Добре де всеки ден ли си сменяте антивирусните?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време ги сменях доста често - заради любопитството.Сега съм без антивирусна защита. Конкретно на ESET бих инсталирал програма - само, ако те ми плащат за експеримента.На практика обаче и за това нямам желание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де всеки ден ли си сменяте антивирусните?

Има ли някакво отношение въпросът ти към темата ? Коментираме промоцията.

Поста ми имаше отношение във връзка с мнението

Ако имате регистрация в ComputerBild, ви изпращат писмо

Имам две регистрации на различни адреси - моят и служебния. Получавал съм за други предложения но за това не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам две регистрации на различни адреси - моят и служебния. Получавал съм за други предложения но за това не.

Не зная по какви критерии изпращат писма с кодове.При мен редовно ми пълнят пощата с писма.Ето как се коментира в други форуми:

письмо прислали вчера, а зарегистрирован на computerbild.de я уже давно!

неизвестно, вышлют ли код на свежую регистрацию, тут как вариант - занять выжидательные позиции после реги!

Получить код можно не только по SMS но и заказав журнал. Код придет вместе с изданием.

Относно промоцията!!! Работи при мен и с получените :

Benutzername: EAV-520 и

Passwort: nr3r без проблем се активира БГ. Нод Антивирус за 1 година,който си се ъпдейтва и работи нормално/

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=180591&view=findpost&p=2088352Очаквах някой друг да потвърди че с получените ключове е активирал БГ Нод 32 или Англйската версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...