Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Промо акции за ESET NOD32 и Smart Security

Препоръчан отговор

Наподобява Промоцията на Виваком . С кода който генерира ComputerBild-App-Center и съответния инсталатор 32 или 64 се инсталира и активира NOD32 Antivirus 5/естествено на немски/

ЕAV-Nod32-DEU/Немския 32 битов инсталатор/- http://dox.bg/files/dw?a=2cc07afa7c

ЕAV-Nod32-DEU/Немския 64 битов инсталатор/- http:// http://dox.bg/files/dw?a=426bc222a7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи си на 6 с немската версия и лиценза е валиден до 05,10.2012.С английската- не работи.

Еми дай един лиценз.Явно си по умен.

Сименс турил инсталатора в докх и не може се изтегли.Иван баровеца нищо не обяснява а само вика бачкало на 6.С това не помагаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми дай един лиценз.Явно си по умен.

Сименс турил инсталатора в докх и не може се изтегли.Иван баровеца нищо не обяснява а само вика бачкало на 6.С това не помагаш.

Напротив сваля се !!!

Публикувано изображение

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мързи ли те да ми дадеш лиценз.Кви са тия картини.Мога и сам да ги видя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам, нямаше ли да ти е по-лесно и по-бързо да свалиш файла чрез официалния инсталатор (както направих аз), или от линковете, които са дадени по-горе към DOX, вместо да повтаряш едно и също в темата? Спри се, ако обичаш! Има си и тема за искане/даване на лицензи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам, нямаше ли да ти е по-лесно и по-бързо да свалиш файла чрез официалния инсталатор (както направих аз), или от линковете, които са дадени по-горе към DOX, вместо да повтаряш едно и също в темата?

Спри се, ако обичаш! Има си и тема за искане/даване на лицензи!

Както и да е.Даваме нататък.Промоцията не работи. Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ванка кажи сега последно работи ли промоцията ти си авторът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За немскоезичната версия работи - виж скрийншотовете и потвържденията от останалите съфорумци. За останалите - не знам, разчитам само на мненията на другите - самият аз не ползвам NOD32 от вече доста години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За немскоезичната версия работи - виж скрийншотовете и потвържденията от останалите съфорумци. За останалите - не знам, разчитам само на мненията на другите - самият аз не ползвам NOD32 от вече доста години.

Извинявай адаш.Вчера ми беше лигаво.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че работи,работи ..... вече ги подкараха. Въпросът е как да се докопаме до персонален код,защото на всеки май пращат различен. Три сверих и трите не могат да се активират повече от един път.

Промо кодът който пращат е различен и активирането става в немският сайт на ЕСЕТ. В руският им сайт например първите цифри са с RU.....В немският с - DD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Промоцията работи но на база получения и-меил/номера на купона/ComputerBild-App-Cente генерира код за активиране и при инсталацията на нод 32 за да се активира едногодишен лиценз изисква кода от ComputerBild-App-Cente , и-меил на който е изпратен номера на купона и имената на получатела/ с който сме се регистрирали на саита на ComputerBild.

ако нещо е не в ред нода не се активира.

При активиран нод 32 ?

Потребителското име и паролата може да разберем с NOD32 Viewer

Е аз не се оправих с тази програма !!! И така и не разбрах Потребителското име и паролата .

При инсталацията се инсталира НОД 32 5.0.93.18

Ето и още нещо от промоцията

ComputerBild Vorteilsaktionhttp://www.eset.com/de/home/specials/computer-bild/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не се оправих с тази програма !!! И така и не разбрах Потребителското име и паролата .

С версия 5 работи.

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Промоцията работи но на база получения и-меил/номера на купона/ComputerBild-App-Cente генерира код за активиране и при инсталацията на нод 32 за да се активира едногодишен лиценз изисква кода от ComputerBild-App-Cente , и-меил на който е изпратен номера на купона и имената на получатела/ с който сме се регистрирали на саита на ComputerBild.

При активиран нод 32 ?

С версия 5 работи.

Публикувано изображение

Също така получавате И-Меил от Есет.де :

IHRE LIZENZUNTERLAGEN

ESET NOD32 Antivirus

Публикувано изображение

Sie haben folgendes ESET Antiviren-Produkt erworben/aktiviert: Bestellnummer:

Lizenz

Produkt: ESET NOD32 Antivirus Lizenzgröße: 1 Benutzername: EAV-520 Passwort: nr3r Lizenz gültig bis: 06.10.2012

Вече имаме всичко необходимо! Промоцията РАБОТИ!

Ето резултата;

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При активиран нод 32 ?

При инсталацията се инсталира НОД 32 5.0.93.18

Ето и още нещо от промоцията

ComputerBild Vorteilsaktionhttp://www.eset.com/.../computer-bild/

Никакъв код не ми генерира на мен, иска да пратя платен СМС за получаване на кода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам,че публикувате снимки,че работи и с БГ версия. Аз като инсталирах английската- отказа да се обновява с лиценза, който получих...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв код не ми генерира на мен, иска да пратя платен СМС за получаване на кода.

Ако имате регистрация в ComputerBild, ви изпращат писмо както е посочено в този пост: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=180591&view=findpost&p=2085129 от Wankata

Намерих си това в пощата:

В писмото има "Freischaltcode" - Примерно: cb-tntn-fxnd и те препраща на следната страница

http://www.computerb...rn-6454261.html Там е описано как безплатно да получите Есет Антивирус за 1 година.

1. Изтегляте програмата COMPUTER BILD-App-Center и я инсталирате/На виртуална машина не се инсталира/

Публикувано изображение

Натискаме следния бутон/Горе в дясно/

Публикувано изображение И в появилия се прозорец попълвеаме "Freischaltcode" - Примерно: cb-tntn-fxnd

Публикувано изображение Натискаме ОК.

Прозореца на програмата се променя:

Публикувано изображение

И на него маркираме иконата на Есет.Появява се нов прозорец който генерира код с който да се активира Антивируса

Публикувано изображение

Тегли се немския инсталатор На Антивируса.

С кода и инсталатора се Активира Есет.

Получавате Писмо От Есет.де в което ви съобщават

Benutzername: EAV-520 и

Passwort: nr3r и докога е валидна програмата.

http://www.eset.com/.../computer-bild/ Тук се предлага да се изпрати СМС за 1.99 Евро на указания номер

83222 за да получите "Freischaltcode"/ Един вид закупуване на списанието/ пак по процедурата НО НЕ Е ПРОВЕРЕНО!!!

Виждам,че публикувате снимки,че работи и с БГ версия. Аз като инсталирах английската- отказа да се обновява с лиценза, който получих...

Да работи с БГ Версията и се обновява нормално/Днес 2 пъти/

База данни със сигнатури за вируси 6524. Последно обновяване: 16:30:40 ч. на 7.10.2011г.

Редактирано от simens123 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно.инсталирах и БГ версията и пак не иска. Пише,че потр. има и парола са невалидни...може би само на ХР става..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате регистрация в ComputerBild, ви изпращат писмо както е посочено в този пост: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=180591&view=findpost&p=2085129 от Wankata

Респект пич,мога само шапка да ти сваля. Кефя се като ти чета постовете. :shock11:

Аз съм регистриран в ComputerBild и нищичко не са ми пратили досега. Не че ми трябва,ама се чудя какво съм сгафил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Респект пич,мога само шапка да ти сваля. Кефя се като ти чета постовете. :shock11:

Аз съм регистриран в ComputerBild и нищичко не са ми пратили досега. Не че ми трябва,ама се чудя какво съм сгафил.

Добре де всеки ден ли си сменяте антивирусните?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време ги сменях доста често - заради любопитството.Сега съм без антивирусна защита. Конкретно на ESET бих инсталирал програма - само, ако те ми плащат за експеримента.На практика обаче и за това нямам желание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де всеки ден ли си сменяте антивирусните?

Има ли някакво отношение въпросът ти към темата ? Коментираме промоцията.

Поста ми имаше отношение във връзка с мнението

Ако имате регистрация в ComputerBild, ви изпращат писмо

Имам две регистрации на различни адреси - моят и служебния. Получавал съм за други предложения но за това не.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам две регистрации на различни адреси - моят и служебния. Получавал съм за други предложения но за това не.

Не зная по какви критерии изпращат писма с кодове.При мен редовно ми пълнят пощата с писма.Ето как се коментира в други форуми:

письмо прислали вчера, а зарегистрирован на computerbild.de я уже давно!

неизвестно, вышлют ли код на свежую регистрацию, тут как вариант - занять выжидательные позиции после реги!

Получить код можно не только по SMS но и заказав журнал. Код придет вместе с изданием.

Относно промоцията!!! Работи при мен и с получените :

Benutzername: EAV-520 и

Passwort: nr3r без проблем се активира БГ. Нод Антивирус за 1 година,който си се ъпдейтва и работи нормално/

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=180591&view=findpost&p=2088352Очаквах някой друг да потвърди че с получените ключове е активирал БГ Нод 32 или Англйската версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...