Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Petar Ivanov

Услугите на Еконт

Препоръчан отговор

Здравейте надявам се някои да ми помогне понеже незнам каде другаде да питам.. искам да продам нещо и трябва да го пратя до друг град и ще го пращтам с Еконт но какво точно се прави понеже до сега не ми се е налагало да ползвам тяхните услуги отивам до офиса давам каквото ще пращам но как трябва да си получа парите от доставката която ще продам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти се обадят от офиса, където си го подал - по телефона или ще ти изпратят SMS, да си получиш парите. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го изпращаш, че ще кажеш, че е с наложен платеж и каква е сумата. И после когато получателя си вземе стоката и плати ще ти се обадят да отидеш да си вземеш парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отиваш до техният офис - даваш стоката - те я опаковат по техни стандарти - казваш за къде е ( адрес на получателя или адрес на друг офис ако ще е пращаш до офис ) - казваш, че пратката е с "наложен платеж" за сметка на получатя ( ако така сте се разбрали ако не подчертай, че ти ще платиш услугата ) - те ще те попитат на каква цена ( съответно казваш ) - ВАЖНО ! Ако ще ползвате "тествай/отвори преди да вземеш" го отбележи защото не е стандарта услуга и се доплаща. Това е от мен. П.С.: Значи ползвах наскоро услугите на Еконт от офис до офис със тествай преди да платиш ( продукта се тества преди взимането му ) ми излезна 10 лева ( 9 лв и някакви стотинки ), но за най - сигурно влез в сайта на еконт има калкулатор който изчислява точно ;) Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аха благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ползвах наскоро услугите на Еконт от офис до офис със тествай преди да платиш ( продукта се тества преди взимането му )

Тестваш не тестваш - те си искат техните пари.

Зер много ги заслужават - ще им слизам аз до вратата на входа, че и до пряката на улицата -

мързели нагли ей

Следващия път така ще го посрещна поредното куриерче дето се прави на голямата рабутъ

:baseball6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.С.: Значи ползвах наскоро услугите на Еконт от офис до офис със тествай преди да платиш ( продукта се тества преди взимането му ) ми излезна 10 лева ( 9 лв и някакви стотинки ), но за най - сигурно влез в сайта на еконт има калкулатор който изчислява точно ;) Успех !

Аз много често работя с Еконт и съм много доволна от услугите им, винаги са били коректни. Никога не са ми изчезвали пари, за мое щастие.

Здравейте надявам се някои да ми помогне понеже незнам каде другаде да питам.. искам да продам нещо и трябва да го пратя до друг град и ще го пращтам с Еконт но какво точно се прави понеже до сега не ми се е налагало да ползвам тяхните услуги отивам до офиса давам каквото ще пращам но как трябва да си получа парите от доставката която ще продам ?

Ще ти изпратят SMS, за напред ако ще изпращаш/получаваш пратки по-добре винаги да е "до поискване" така, не можеш да си изгубиш пратките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.