Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Излиза нов тарифен план bigbob с включени безплатни минути и смс, побратим на bob, но струва ми се също много по-пипнат за разлика от други планове, сещам се имаше един такъв на Виваком mega call s, но при него включените безплатни минути са по-малко, а и месечната такса и други екстри са по-високи като цена, в случая мегаколците като че ли ще се понабутат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, империята отвръща на удара :)) Big Bob-a направо изби рибата с тоя план. Такса 9,60; 150 безпл. мин. към всички мрежи; 150 към домашни и стационарни; 150 безпл. sms-a и цена на мин. разговор 10,8 ст. Интересно ми е какво ли ще предложи предложението на Big Bob ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при bigbob като гледам също цената за MB e по-ниска в сравнениe с височките 1.80 при mega call s, ей тва е добра тарифа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при bigbob като гледам също цената за MB e по-ниска в сравнениe с височките 1.80 при mega call s, ей тва е добра тарифа.

Да ми се обадят, когато на тази цена се тарифира поне 5ГБ трафик !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bigbob се явява добрият заместител на хора с по две карти, вчера го коментирахме и фактически bigbob надминава по брой и по- ниска цена съответно за смс, обаждания и месечна такса плана mega call s на Виваком.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големият Боб ми се вижда най-изгодния план до момента... Надминава и сегашния Bob, и Call-Yo, и Мegacall, и Active...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.