Премини към съдържанието
rudidelpiero

Чистене на регистри

Препоръчан отговор

Здравейте,

Бих искал да помоля някой да ми помогне да си почистя регистрите на Windows-a след като деинсталирах Internet Download Manager.

Искам да се върна към по-стара версия но не знам за да мога да я регистрирам как да почистя регистрите си!

ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ!

С Windows XP съм пропуснах да го спомена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Що не пуснеш едно търсене за "почистване регистри" примерно

:):):)

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте,

Бих искал да помоля някой да ми помогне да си почистя регистрите на Windows-a след като деинсталирах Internet Download Manager.

Искам да се върна към по-стара версия но не знам за да мога да я регистрирам как да почистя регистрите си!

ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ!

С Windows XP съм пропуснах да го спомена

<{POST_SNAPBACK}>

Заповядай , това е цял набор от инструменти за оптимизиране на компютъра. Много лесна за използване програма. Поздрави, rainov!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отлична чистачка на регистрите е RegCleaner (теглене). Лека, пъргава, удобна, малка и безплатна.

Чистенето на регистрите става от меню Tools -> Registry Cleanup -> Do them All.

Иначе още като се стартира се появява списък с програмите, които фигурират в регистрито. С този списък трябва да се работи внимателно, защото в него фигурират всички програми, както тез които вече ги няма, но тези, които още са на компютъра. За които си сигурен, че си ги деинсталирал, просто им сложи отметки и кликни долу бутона Remove Selected. Това ще премахне останките, които програмите са оставили след себе си.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Те хората вече са ти препоръчали Tune Up 2006 ,но аз да добавя и CCleaner това са двете задължителни програмки със който ще си оптимизираш компютера супер ,и със тях няма да ти трябва друго

Ползвай само две или три максимум ,не повече защото която и да инсталираш нова винаги ще ти намери проблеми такаче това да не те заблуждава!!!

Изчакай мненията и прецени ,но аз сам сигурен ,че Tune Up 2006 и CCleaner ще бъдат едни от най-често споменаваните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

System Mechanic 6 е добра програмка, пробвай с търсачката тук на сайта я има като линк да си я свалиш. Тя е цялостно решение за да си държиш компа чист и стегнат през цялото време! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

за регистрите аз имам един фаворит. Вярно платен е но върши страшно добра работа и той е RegSupreme

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.