Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся една игра но не и знам името

BlazzgroM
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте! Действието на играта, която търся от не знам кога, се развива в небето върху едно поле. Главен герой е една кръгла топка, т.е. човече (като портокал) с ръце и крака и май имаше и шапка. Това, което си спомням, е: човечето местеше блокчета/кубчета, като някои се взривяваха. Страшно зарибяваща игра, но просто не се сещам. Писах в гугъл какво ли не, както и в ютуб, но безуспешно. Ако някой се сеща, да пише! Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 6 месеца по-късно...

Не вярвах, че ще питам някога в тази тема, но винаги има първи път.

Та...търся една игра (куест е, от първо лице), в която действието се развива в пирамида в Долината на Кралете в Египет.  ГГ влиза в някаква пирамида и няма път назад, а само напред. Разчиташ разни загадки и така напредваш, но сбъркаш ли някъде е фатално, защото пропадаш в някой капан и съответно лоуд от последния сейв  Целта (естествено) е да се измъкнеш от пустата пирамида. Играта е стара и преди 15 години съм я играл на PS1. Просто не мога да си спомня името ѝ. 

Предварително благодаря.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Agentpat™ написа:

Не вярвах, че ще питам някога в тази тема, но винаги има първи път.

Та...търся една игра (куест е, от първо лице), в която действието се развива в пирамида в Долината на Кралете в Египет.  ГГ влиза в някаква пирамида и няма път назад, а само напред. Разчиташ разни загадки и така напредваш, но сбъркаш ли някъде е фатално, защото пропадаш в някой капан и съответно лоуд от последния сейв  Целта (естествено) е да се измъкнеш от пустата пирамида. Играта е стара и преди 15 години съм я играл на PS1. Просто не мога да си спомня името ѝ. 

Предварително благодаря.

Да не става въпрос за това: 

Наскоро гледах това клипче по незнайно каква причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подобна е, но не е тя. Освен това е и за Плейстейшън 1 и там курсора на "мишката" няма как да е толкова пъргав. Не мога да намеря списък с куестове за PS1. Те едва ли са много, по простата причина, че всичките игри, които са излязли изобщо за PS1, са около 2500 заглавия. Ако намеря такъв списък, ще се сетя със сигурност коя е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих играта! Egypt: 1156 B.C.: Tomb of the Pharaoh.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 7 месеца по-късно...

Здравейте приятели,от доста време търся една игра от моето детство която е подобие на кадилаци и динозаври.пак кодиш по някакви улици и се биеш със някакви хора,във една част от играта си спомням че имаше някакви три ждуджета ако успееш да ги приклещиш във дъното и да направиш магия тоест да се въртиш като пумпал определено време кръвта ти ставаше май вечна,тоест май ставаш безсмъртен.съжалявам за глупавото описание,но само това се сещам.някой ако се сети за тази игра ще му бъда мноооооого благодарен!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Здравейте търся една игра дето е бая стара.Играл съм я преди 10-на години и повече.Разправяше се за един дето се беше изправил срещу мексиканската мафия или нещо такова.Първата мисия беше да влезеш в една оранжерия за марихуана и да я унищожиш.След това имаше други мисии натам.Постоянно обикаляха някакви кокошки наоколо.Беше подобие на Gta.Благодаря на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Bat_Koki написа:

Здравейте търся една игра дето е бая стара.Играл съм я преди 10-на години и повече.Разправяше се за един дето се беше изправил срещу мексиканската мафия или нещо такова.Първата мисия беше да влезеш в една оранжерия за марихуана и да я унищожиш.След това имаше други мисии натам.Постоянно обикаляха някакви кокошки наоколо.Беше подобие на Gta.Благодаря на всички.

Това ли е играта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, аm-аm написа:

Здравейте,
Търся името на популярна военна компютърна игра, която започва с английската буква P или R.

Малко глупаво може да прозвучи, но Red Alert?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е глупаво. Думата беше по-дълга, някъде 12 букви. Май имаше много герои на постера. Даже се чудя, да не е било някаква анимация със супергерои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте навремето играех една игра много беше подобна на фифа и играеш срещу други играчи в интернет. Някой знае ли такава игра, играеш мачове само че не е нужно да сваляш нищо а се играе в нета с регистрация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 12.05.2018 г. в 18:06, аm-аm написа:

Не е глупаво. Думата беше по-дълга, някъде 12 букви. Май имаше много герои на постера. Даже се чудя, да не е било някаква анимация със супергерои.

Открих я, ама не мога да се сетя как се казва. Свърши ми работа, каквато ѝ бях приготвил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...
  • 6 месеца по-късно...

Здравейте, преди много време играх една игра, но не ѝ знам името. Много бих се радвал ако някой успее да се сети за коя игра става въпрос. Играта мисля, че се играе през зимата, има едни роботи които приличат на паяци обаче със space започват да летят. Имаше лоши и добри-сини и червени, ние играем със синия. Мисля също, че имаше в менюто само cutscene-нове. Друго не мога да се сетя, но ако нещо ви хрумне и имате предложения бих се радвал да го чуя. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 7 месеца по-късно...

Аз търся друга игра в която има два отбора единия е едно чудовище може да са 2 зависи от мода който си избрал да играеш а в другия има войници (5) различни герой от армията снайперист танк военн хеликоптер и т.н. играта е онлайн като целта на чудовището е да разруши града а целта на войниците да хо убият преди да е унищожил града всяко чудовише има различни сили като на първото (годзила) е да хвърля нещо като киселина или огън от остата си не знам ти си избираш дали да си войник или чудовище играта съм я играл приблизително 2018 г. Но сега не мога да се сетя името и може ли някой да ми помогне? Моляяяяяяяяяя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 9 месеца по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Препоръчайте някой шутър от последните 5-6-7 години с по-реални оръжия. Задължително геймплеят да е елементарен, да няма сложни елементи, а да е тип "вървиш и пуцаш".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, badsector написа:

Препоръчайте някой шутър от последните 5-6-7 години с по-реални оръжия. Задължително геймплеят да е елементарен, да няма сложни елементи, а да е тип "вървиш и пуцаш".

Cs:GO/ Far Cry поредиците /

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...