Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

на 11.08.2018 г. в 11:16, simens123 написа:

Как само се надлъгват - повече от 500 000 000 ползватели в света ни има единствено китайският Кихчо.... Сепчо-американецът   е далече назад с няма и 300 000 000. Всички останали са с много назад и просто се борят за място под слънцето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, M.Николов написа:

Що не вземеш да се гръмнеш?

Гръмвай се ти - щом ти е толкова акъла....360 TS  съдържа в себе си румънския енджин и полиползвател като мен няма никакви проблеми с това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е за промоции на Бит Дефендер и не е нужно да се спами тук. Има предостатъчно теми да се води подобно обсъждане. Моля не се изявявайте, като известния тук спамер Калмук.калмуков. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.08.2018 г. в 23:54, nikssi написа:

Темата е за промоции на Бит Дефендер и не е нужно да се спами тук. Има предостатъчно теми да се води подобно обсъждане. Моля не се изявявайте, като известния тук спамер Калмук.калмуков. 

Нека на всички е известно - ползвателите на безплатният 360 TS  могат постоянно безплатно като мен да ползват и румънския енджин.      Защо това да е спам?    Извън това - румънецът е като съвсем  недоокомплектован в сравнение с безплатни  версии на Кихчо, Сепчо и Комодко.  Кой ще купува защитни програми при наличие на качествени безплатни възможности?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Bitdefender и F-Secure са си за нови компютри с SSD. Lightweigth ама не е така. Иначе хубаво дават лицензи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.08.2018 г. в 14:49, attj написа:

ползвателите на безплатният 360 TS  могат постоянно безплатно като мен да ползват и румънския енджин.

Правиш ли разлика между дефиниции и двигател на програмата  ?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.08.2018 г. в 22:44, nikssi написа:

Правиш ли разлика между дефиниции и двигател на програмата  ?  

360 TS е с толкова двигатели, че понякога и аз трудно го изтрайвам....Той наистина събира накуп фалшивите тревоги на всичките си енджини.   Да бе доуточнил какво мислиш, че не е редно и  аз да съм като спирачка за румънската промоция.  Редно е да уважаваме промотирането на каквото и да било. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Ама много си досаден, бе!

Това е тема за Битдефендър, не за Кихо!

Вместо празно мнение - защо не написа нещо каквото и да било за румънската програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, attj написа:

360 TS е с толкова двигатели, че понякога и аз трудно го изтрайвам....

Тодоре, пак питам правиш ли разлика между двигател на анти-вирусна програма и дефиниции ? Кихо ползва дефинициите на БитДефендер не ползва антивирусния му енжин, има си свой. И темата не е кой по-по-най ами е за промоция пусната за конкретен продукт - в случая БитДефендер.  Предполагам поне заглавието на темата си прочел.

Като не ти изнася не го ползвай. 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikssi написа:

Тодоре, пак питам правиш ли разлика между двигател на анти-вирусна програма и дефиниции ? Кихо ползва дефинициите на БитДефендер не ползва антивирусния му енжин, има си свой. И темата не е кой по-по-най ами е за промоция пусната за конкретен продукт - в случая БитДефендер.  Предполагам поне заглавието на темата си прочел.

Като не ти изнася не го ползвай. 

Кой те излъга?  Стига празни мнения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, attj написа:

Кой те излъга?  Стига празни мнения...

Scan Engine 

Цитат

Integrating award winning antivirus engines from 360 Cloud Scan Engine, 360 QVMII AI Engine, Avira and Bitdefender to provide you with the ultimate in Virus detection and protection capabilities.

преди 45 минути, nikssi написа:

И темата не е кой по-по-най ами е за промоция пусната за конкретен продукт - в случая БитДефендер.  Предполагам поне заглавието на темата си прочел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписахме празни мнения и още не е ясно защо да се пробва тази промоция - толкова ли е трудно да се каже нещо добро за румънското защитно творение?  На мен ми е напълно безинтересно - ама поне за другите....   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

Изписахме празни мнения и още не е ясно защо да се пробва тази промоция - толкова ли е трудно да се каже нещо добро за румънското защитно творение?  На мен ми е напълно безинтересно - ама поне за другите....   

Тодоре, темата е за промоция на определен продукт, не за обсъждане. ТУК има подходяща тема. Пак подсещам да прочетеш заглавието на темата. 

Може би трябва да се махнат всички теми които не ти харесват и да остане това ,което ТИ смяташ,че е полезно и има място тук  ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, attj написа:

Румънското творение е много по-добро като качество от китайското творение ползващо румънските дефиниции!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, M.Николов написа:

Румънското творение е много по-добро като качество от китайското творение ползващо румънските дефиниции!

И с какво точно е по-добър от безплатните версии на  Сепчо, Кихчо, Комодко и Авастчо?  Ако въобще можеш да отговориш е правилно да го направиш в темата за Битдефендер. Ако ти е трудно - не се занимавай да спориш с неравностойни съфорумци. В живота във всичко си има разлики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, attj написа:

Ако въобще можеш да отговориш е правилно да го направиш в темата за Битдефендер.

А ти защо пишеш където не трябва?

Нали има тема за БитДефендер? Защо оспами хубавата тема? Защото няма модериране или защото прекали с чашките?! 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, nikssi написа:

А ти защо пишеш където не трябва?

Нали има тема за БитДефендер? Защо оспами хубавата тема? Защото няма модериране или защото прекали с чашките?! 

Ами Вие защо не пишете за предимствата?  За мен безплатните версии на водещите вендори са за предпочитане пред разни промоакции на Битчо, Касапчо, Панда и т.н.   И не ми е смешно - съвсем сериозни са ми изводите.   Сега например така съм се заключил у дома  с безплатния  CIS 11 - та и пиле да не може да прехвръкне! Бита това може ли го?  Да се отключвам и да инсталирам румънската промоция ли?  Кажете ми защо да го правя? И не мисля мнението си за спам.   Вероятно е и заради разочарованост от много подобни промоции.  Все още не съм пробвал тази румънска версия и съм без лично мнение - за това Ви питам за предимства...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

И не мисля мнението си за спам.

Чист системен спам са ти постовете. Много приказки за Септични и Кихчови и прочие измисляци без НИТО ЕДНО ПРЕДСТАВЕНО ДОКАЗАТЕЛСТВО В НИТО ЕДНА ТЕМА ! Айде моля те, можеш да баламосваш други ама тук те знаят всички.

Модератори явно няма! Темата е насрана и може ли да ми кажеш ти колко теми пусна, за да сереш като самосвал из другите!

Пълен игнор отсега нататък!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

Чист системен спам са ти постовете. Много приказки за Септични и Кихчови и прочие измисляци без НИТО ЕДНО ПРЕДСТАВЕНО ДОКАЗАТЕЛСТВО В НИТО ЕДНА ТЕМА ! Айде моля те, можеш да баламосваш други ама тук те знаят всички.

Модератори явно няма! Темата е насрана и може ли да ми кажеш ти колко теми пусна, за да сереш като самосвал из другите!

Пълен игнор отсега нататък!  

Колко доказателства си дал за все недовършени програми?  Не съм ползвал последната румънска промоция и нямам лични впечатления.  Няма и да имам, няма да я инсталирам  - като не пишете кои са предимствата!  Модераторите имат добър поглед спрямо ползваните от мен други програми и е нормално да изчакват.  Щял да се самоигнорира - ами това си е лично твоя преценка...  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаеш колко си смешен дори!Не бил ползвал румънската програма, а всъщност така прехвалената от теб 360TSE ползва по-стария антивирусен енджин и дефинициите именно на румънската програма Битдефендър и именно за това се представя добре(при защитата от вируси)!Проблемите при китайската програма идват от другите два китайски енджина, които ползва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е смешно  да ползваш едновременно на различни устройства безплатните версии на  Сепчо, Кихчо, Комодко и Авастчо. Доволен съм и от четирите. Китаецът ползва своя енджин и този на немската Авира -  заедно с енджина на Битдефендер.  Идва ми да махна отличния  досега  CIS 11 за да поставя румънската промоционална версия - ама като я пробият и го споделя публично тук -  някои съфорумци ще пишат, че нарочно съм го направил.  Няма нищо нарочно в рекламирането на безплатни програми.  От това не се печелят пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...