Премини към съдържанието
oneliverpool

Историята за Исус

Препоръчан отговор

Не ви ли е малко странна рекламата която се варти напоследък - "Историята за Исус за деца" . Било безплатно . Кой ти пуска по кината безплатен филм . Незнам , но на мен ми вони на нещо сектантско .

Малко ще се отклоня от темата , но искам да ви разкажа какво става в моят квартал . Та значи преди година и половина бе построена сграда (сборище на сектанти) между децка градина , училище и университет (доста апетитно местенце) . И до ден днешен въпреки множеството протести и т.н. тази сграда си стои заобргадена от високи огради . Всеки ден когато минавам от там в очите ми се набива табелата поставена над вратата - " Последователите на Йехова" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля че четеш много книги за световната конспирация :clap:

Иначе мисля че филма е безплатен с цел популяризиране на религията ни с оглед на настъпващия ислям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Иначе мисля че филма е безплатен с цел популяризиране на религията ни с оглед на настъпващия ислям.

<{POST_SNAPBACK}>

Искренно се надявам да е така .

Но в днешно време религиата е доста изопачена .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съгласна съм с dragozow. Освен това, наистина има нужда да се направи такава акция, защото сред нас цари абсолютно безверие. В други страни църквата е институция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако някой го е гледал нека сподели мнение. Струва ли си да водя децата или да им пусна Miracle Maker на ДВД-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Според мен ще е безплатен само за децата,а родителите ще трябва да си платят билета.Това е само предположение,разбира се. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не ви ли е малко странна рекламата която се варти напоследък - "Историята за Исус    за деца" . Било безплатно . Кой ти пуска по кината безплатен филм . Незнам , но на мен ми вони на нещо сектантско .

Малко ще се отклоня от темата , но искам да ви разкажа какво става в моят квартал . Та значи преди година и половина бе построена сграда (сборище на сектанти) между децка градина , училище и университет (доста апетитно местенце) . И до ден днешен въпреки множеството протести и т.н. тази сграда си стои заобргадена от високи огради . Всеки ден когато минавам от там в очите ми се набива табелата поставена над вратата - " Последователите на Йехова" .

<{POST_SNAPBACK}>

Здравейте аз видях вашето мнение и ако може искам да ви поясня няколко неща около филма "Историята на Исус за деца " кампанията за излъчването на този филм е подкрепена от трите официални клона на християнското вероизповедание в Българиа - православни, католици и протестанти и е абсолютно безплатно както за родители така и за деца няма нищо сектантско защото и православните и католиците и протестантите вярват в един БОГ просто имат малки разминавания в подробностите

а по въпроса за Свидетелите на Йехова имате право да се да се притеснявате там наистина нещата са сектантски

препоръчвам ви да гледате този филм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.