Премини към съдържанието
spasov2

Какво мислите за групата D2?

Препоръчан отговор

Какво е мнението ви за групата D2?Аз ги харесвам.А вие? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво е мнението ви за групата D2?Аз ги харесвам.А вие? :)

<{POST_SNAPBACK}>

Готини са,но без Дичо не знам дали ще бъдат толкова добри!А и Дидо от Star Akademy едва ли ще го замени като певец!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Готини са,но без Дичо не знам дали ще бъдат толкова добри!А и Дидо от Star Akademy едва ли ще го замени като певец!!!

<{POST_SNAPBACK}>

аз съм на същото мнение!!! sad.gifsad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Че тези существуват ли още..?

не стигнаха ли нивото си на растеж още преди 2 лета...

Май пазара е безмилостен към тях .. просто ги изхвърля.

Пазете песните им защото ще останат само спомен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Незнам дали имат нещо ново без Дичо ама мисля че от неговата липса само ще загубят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    аз съм на същото мнение!!! sad.gif  sad.gif  sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

И аз тъй си мисля sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дидо не е без талант :yanim: Вярно, че ще е трудно без утвърденото име на Дичо, но пък Д2 направи Дичо, този който е сега, защо да не стане така и с Дидо. А Дидо е и по голям чаровник...и това има значение за феновете biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз винаги когато се сетя за Д2 се сещам по скоро за Дичо. Безмисленно е да се говори за тяхното съществуване без Дичо.

Направиха заедно страхотни песни. Но както става обикновенно в страната ни, някой мъничко се издига и започва да се прави на велик. Не визирам Дичо, всъщност незнам защо групата се разпадна, но предполагам че е за нещо такова (нали първата и засега единственна негова песен се пееше за нещо такова). Същата тази песен изобщо не ми харесва, и мисля че изобщо не може да пее в този стил. Не му прилича.

Дано Дичо в крайна сметка да се пооправи и да започне да прави стойностна музика. Искренно се надявам и му го пожелавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Супер тъпа група - никога не са ми харесвали. А и тоззи дичо е такова леке, че просто не искам да го коментирам. Вижте го как се излага във Вип Брадър и бързо ще си промените идеализираното мнение за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Без Дичо няма да бъде същото.

<{POST_SNAPBACK}>

Напълно съм съгласна sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Ghostface Killah
    Без Дичо няма да бъде същото.

<{POST_SNAPBACK}>

..зло или за добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Без Дичо няма да бъде същото, може и да е по-добре!!!!

Мен ме дразнеха последните им песни, като се замисля само първата им песен ми напражи добро впечатление :)! Ама от тогава насам не направиха кой знае какво освен да се мучат да копират U2 и да правят едни и същи изпитани песни!

Ще видим как ще се развият от тук нататък, аз сум чувал как Деан пее на купон в студенски град и ми направи впечатление с гласа си! Харесва ми и това че си пада по, по-рок звучене!

Ако имат някакви нови песни поже да известите :)

Успех на всички български групи, макар и да си мисля, че деградираха и се сляха с западно европейската култура, от 5 години насам!

Редактирано от pavl0v (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен Дидо има талант.Много го харесвам.Дичо го уважавам като музикант,но след участието си във Вип Брадър ми падна в очите.Колкото до самата група Д2,се нядавям да имат по-големи успехи с новия вокалист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди тази група много ме кефеше,ама откакто Дичо го няма вече не ми представляват интерес...А и Дичо без групарите си също вече не ме влече...Жалко,бяха кадърни... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гледах новата им песен и въпреки големия талант на Дидо той изобщо не може да се мери с Дичо.Дидо придава един Хеви Метал стил на гупата които изобщо не съвпада с досегашние имидж които изграждаха с Дичо.Според мен точно това е нещото което ще ги разруши.В България не се слуша много такъв вид музика какъвто те се опитват да наложат в момента. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В момента, в който Дичо напусна групата аз специално нищо не съм чул за Д2. Бяха много яка група! С новия си вокалист Дидо не вървят на добре. Според мен не след дълго, не че им го пожелавам ама ще се разпаднат. Няма го онзи живец. Е поне това е мойто мнение. Нали знаете разни хора, разни идеали.

:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ми харесват...някак си....и човекът не ми харесва и групата не ми харесва,и тоя тип песни не ми харесват :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля, че момчетата от Д2 са най-добрата група в България, а новият им вокал Дидо много повече им подхожда и като визия, и като глас, и като темперамент. Надявам се новият им албум, който ще излезе през август да бъде страхотен!!!

Редактирано от LIONI (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Според мен Дидо има талант.Много го харесвам.Дичо го уважавам като музикант,но след участието си във Вип Брадър ми падна в очите.Колкото до самата група Д2,се нядавям да имат по-големи успехи с новия вокалист.

И аз съм така - преди много ми допадаха Д2...дори малко преди да се махне Дичо по мое мнение много е разлигавиха. А пък и появата на Дио във Вип Брадър му свали имиджа. Вижте какви песни прави Дичо сега...напълно...нито една май не ми харесва.

Докато Д2 сега с новия си вокал Дидо, много ми харесват. Наистина не е същото както преид със Дичо, но нали това е хубавото. Смяна на имиджа, малко разнообразие. Надявам се да рпавят хубави песнички:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.