Премини към съдържанието
spasov2

Харесвате ли сериала "Хавайски бряг"?

Препоръчан отговор

Харесвате ли сериала "Хавайски бряг"?Аз да.А вие?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Не знам!Не го харесвам особено много,има много по-хубави!Но все пак в моментите, когато няма друго какво да се гледа не е чак толкова лош!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След "Кварталът на богатите" това е второто сладко сериалче, с което с удоволствие можеш да си починеш пред твто ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво сериалче, май не съм пропуснала нито една серийка biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз съм му фенка,даже мн ми харесва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Абе важното е че има хубави мадами..... :);):):):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много готино сериалче.Ама нали вече не го дават :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този сериал не знам защо, но не съм го гледала. Нещо от сорта на "Кварталът на богатите", най-вече за тийнейджъри. Може и да е хубав, но все нямам време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да определено го харесвам но не ми харесва единствено как свърши :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана сега,ще има ли втори сезон?Много ми харесваше,а и края не беше чак толкова лош,стига вече винаги happy end,трябва да има и страдание! biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да така е но все пак винаги съм харесвала happy end но дочух че 2 ри сезон нямало да има :speak:

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мене ми харесва много сериала ;).Жалко че няма продължение,както казаха по-нагоре sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, готино беше сериалчето, ама к`ва полза - след първия сезон го спряха, и до колкото знам, продължение няма да има.

Продуцентите на телевизиoнната компания "Fox" са взели решение да прекратят снимките на сериала "Хавайски бряг". Тв поредицата, която в момента върви по Би Ти Ви, проследява всекидневието на персонала в шикозен хавайски хотел. Главните роли се изпълняват от малко известните актьори Брук Бърнс (доскорошна приятелка на екшънзвездата Брус Уилис), Джейсън Момоа, Крис Полаха и Джеймс Ремар.

"Възмутен съм - заявил режисьорът на сериала Питър Елкоф. - Не ни дадоха никакви обяснения. Казаха ни само да си приберем нещата и да не снимаме повече."

Продуцентите на телевизия "Fox" обаче обяснили, че за прекратяването на работата по тв поредицата имало две доста основателни причини - твърде ниският й рейтинг и прекалено високият й бюджет. За заснемането само на един епизод били необходими 2 млн. долара.

Според програмния директор на "Fox" Джим Шарп "Хавайски бряг" се оказал "пълен провал" и щял да остане в историята на телевизията като един от сериалите с най-малко заснети епизоди.

[22-03-2005] Новинар Редактирано от yvsot
Няма какво да се добави освен катинар. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.