Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

unbelievable.boy

Немога да вляза в настройките на рутер TP-LINK TL-WR740N

Препоръчан отговор

Аз залагам на блокирал маршрутизатор/бъг на софтуера.

Странно е да има пинг, а да няма достъп до админ панела.

Изключете маршрутизатора, разкачете всички кабели, изчакайте 10 минути и пробвайте отново.

Ако няма ефект - обадете се на доставчика да попитате дали не са правени промени от тяхна страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз залагам на блокирал маршрутизатор/бъг на софтуера.

Странно е да има пинг, а да няма достъп до админ панела.

Изключете маршрутизатора, разкачете всички кабели, изчакайте 10 минути и пробвайте отново.

Ако няма ефект - обадете се на доставчика да попитате дали не са правени промени от тяхна страна.

ТОва с бъга е доста вероятно. А има пинг, защото това са две различни услуги и може едната да е забила. Но е много странно въпреки всичко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах това което казахте да изкарам кабела от доставчика, захранващия кабел и кабела от компютъра, изчаках 15 сек. вкарах захранващия кабел, вкарах кабела за компютъра и пак не стана. Сега ще спра изцяло рутера от всякъде за 15 мин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах това което казахте да изкарам кабела от доставчика, захранващия кабел и кабела от компютъра, изчаках 15 сек. вкарах захранващия кабел, вкарах кабела за компютъра и пак не стана. Сега ще спра изцяло рутера от всякъде за 15 мин.

И сега го пипнете и проверете дали е загрял

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не беше загрял. направих всичко което казахте но пак не ми дава достъп... Да ресетна ли рутера? Аз имам Gateway / и DNS-те които ми даде онази жена от интернета предния път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не беше загрял. направих всичко което казахте но пак не ми дава достъп... Да ресетна ли рутера? Аз имам Gateway / и DNS-те които ми даде онази жена от интернета предния път.

А ИП адрес и маска?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам и ЙП адрес пише го на договора а маската е както обикновенно 255.255.255.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам и ЙП адрес пише го на договора а маската е както обикновенно 255.255.255.0

Щом ги имате можете спокойно да го рестартирате и да го настроите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е наред, ресетнах го, влязох си в настройките нагласих го и сега си имам интернет и имам достъп към него. Благодаря на всички ви за бързите отговори. Желая ви всичко добро колеги :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...