Премини към съдържанието
fenomeno

Редактиране на контекстното меню

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми каже има ли на1ин да премахна някоя опция от контекстното меню,което се иззвежда с десния бутон.Проблема ми е такъв,че от известно време по неизвестна за мен причина в My Computer ми се появи в това меню опцията "search" на първа позиция и сега като чукна два пъти върху някой от дяловете ми се отваря прозореца за търсене на файлове,не съответния дял.Опитах какво ли не,но нищо не се променя и почна да ме дразни това.Някой може ли да помогне с малко съвет? :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лошо няма,че ме препращаш към стара тема писана от мен по същия въпрос,ама това не е защото просто ми се пиша и си нямам работа ами просто опитах всички съвети които някой ми е дал и в крайна сметка няма никакъв резултат.Та просто се надявам че все ще се намери някой който може да помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Ghostface Killah
    Лошо няма,че ме препращаш към стара тема писана от мен по същия въпрос,ама това не е защото просто ми се пиша и си нямам работа ами просто опитах всички съвети които някой ми е дал и в крайна сметка няма никакъв резултат.Та просто се надявам че все ще се намери някой който може да помогне!

<{POST_SNAPBACK}>

В крайна сметка да го беше казал в старата тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Някой може ли да ми каже има ли на1ин да премахна някоя опция от контекстното меню,което се иззвежда с десния бутон.

Опитай с WinXP Manager, можеш да го дръпнеш от http://9down.com/story.php?sid=6377

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявай, че те препратих към собствената ти тема, но не разбирам защо трябваше да пускаш нова за същия проблем.

Виж какво е зададено за Drive във File types на Folder options в Explorer-a. Ако не е find му дай Set default.

Междувременно намерих и този линк

cseal-2.gif

Редактирано от cecov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз ги имах това едно време и се справих много лесно.Просто няправих това:

untitled1fj.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.