Премини към съдържанието
Мишо

Как превеждате програми без *.lng файл?

Препоръчан отговор

Как превеждате програми, които нямат *.lng файлове, а са само апликации или файловете им с превода са *.dll? Моля кажете ми с коя програма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи, малко е сложно, но ще се опитам да те светна с две-три думи...

отваряш калдата, форуми, "Български преводи на програми" и първата тема е от Crazy dog, но последния пост е на Dumper - "Какъв софтуер се използва за преводи на софтуер", та там той е дал линкове към няколко програми, които "стават"... ако е не ги виждаш ще ти пратя линковете на ЛС....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Значи, малко е сложно, но ще се опитам да те светна с две-три думи...

отваряш калдата, форуми, "Български преводи на програми" и първата тема е от Crazy dog, но последния пост е на Dumper - "Какъв софтуер се използва за преводи на софтуер", та там той е дал линкове към няколко програми, които "стават"... ако е не ги виждаш ще ти пратя линковете на ЛС....

<{POST_SNAPBACK}>

Да бе 10х, аз ги видях ама след като постнах това тук. Те на ли са горе иии... така де... Ама кво означава туй ШАБЛОННИ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Да бе 10х, аз ги видях ама след като постнах това тук. Те на ли са горе иии... така де... Ама кво означава туй ШАБЛОННИ?

<{POST_SNAPBACK}>

Туй шаблонни, означава че след като преведеш на едно място да речем думата "Cancel", програмата автоматично го превежда на всички други места с което се пести време и превода става много по-бързо, но което не винаги е полезно, тъй като понякога еднакви думи имат различен превод в зависимост от случая cool.gif

Редактирано от Dumper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси на всички, които ми отговориха. Много Ви благодаря! Мисля че разбрах всичко. МЕРСИ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Как превеждате програми, които нямат *.lng файлове, а са само апликации или файловете им с превода са *.dll? Моля кажете ми с коя програма!

Абе в общи линии ти трябват програми, dat,exe,lng,dll-едитори,като eXeScope,ResHacker и др.Разбира се те вършат работа в повечето случаи.Програми като WinAmp,WinRar,Nero,NOD32,Norton AV и пр,могат да се едитват лесно с тях.Правилото е,просто да използваш кирилизиран шрифт.За някой програми обаче са нужни повече усилия и изобретателност.Лично аз съм превел доста програми (за лично ползване) и няколко игрици.Дори и с един архиватор можеш да преведеш някоя игра (Heroes V например).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.