Премини към съдържанието
oneliverpool

Дербито ЦСКА - Левски

Препоръчан отговор

Кой ще спечели . ЦСКА или Левски . Който победи , ще стане ли шампион . Кой от двата отбора ще е по доволен ако мача завърши наравно .

Аз съм ЦСКАар и мисля , че червените ще бият независимо от моментната криза .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кой ще спечели . ЦСКА или Левски . Който победи , ще стане ли шампион . Кой от двата отбора ще е по доволен ако мача завърши наравно .

Аз съм ЦСКАар и мисля , че червените ще бият независимо от моментната криза .

<{POST_SNAPBACK}>

Това ще се реши на Терена

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Това ще се реши на Терена

<{POST_SNAPBACK}>

Съмнявам се това ще го решат Бошков и Батков.ЦСКА много съмнително губят точки.Левски съмнително паднаха от Черно море,а и не отложиха мача,макар че според мен трябваше.След тежкия мач с Шалке едва ли ще играят на 100%.Левски са шампиони а ЦСКА взема купата.Според мен така са нагласили нещата.Гледайте Барселона-Реал Мадрид като ви се гледа футбол :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Съмнявам се това ще го решат Бошков и Батков.ЦСКА много съмнително губят точки.Левски съмнително паднаха от Черно море,а и не отложиха мача,макар че според мен трябваше.След тежкия мач с Шалке едва ли ще играят на 100%.Левски са шампиони а ЦСКА взема купата.Според мен така са нагласили нещата.Гледайте Барселона-Реал Мадрид като ви се гледа футбол :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Е айде пък ти!

На Сашо Диков конкуренция ли ще правиш?

Българското първенство може да не е качествено да има и купени мачове, но

МАЧ МЕЖДУ ЛЕВСКИ И ЦСКА НИКОГА АМА НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ УГОВОРЕН! ЗАМИСЛЕТЕ СЕ МАЛКО!

САМО ЛЕВСКИ ШАМПИОН!

ОЛЕ!

cool.gifcool.gifcool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

GFreeman и аз съм с теб "САМО ЛЕВСКИ ШАМПИОН!" само,че до тук те подкрепям:clap: колкото и да не ми се иска и на мен да го вярвам в думите на bo6ko има логика и това е напълно оправдано,не забравяй,че основата на футбола са парите и те печелят титли и купи.Все пак не се знае,може и да се лъжа и ЦСКА да изненадат с нещо(което не им го пожелавам biggrin.gif:);) )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз макар че съм от ЦСКА имам чувство че Левски ще бият но аз не съм голям запалянко и не ме интересува кой ще вземе купата затова касмет за този който бие,но съм почти сигурен че 87% ще стане хубав мач :clap::);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз макар че съм от ЦСКА имам чувство че Левски ще бият но аз не съм голям запалянко и не ме интересува кой ще вземе купата затова касмет за този който бие,но съм почти сигурен че 87% ще стане хубав мач  :)  ;)  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Аз съм от Левски ама мисля че ще бият Цска :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    GFreeman и аз съм с теб "САМО ЛЕВСКИ ШАМПИОН!" само,че до тук те подкрепям;) колкото и да не ми се иска и на мен да го вярвам в думите на  bo6ko  има  логика и това е напълно оправдано,не забравяй,че основата на футбола са парите и те печелят титли и купи.Все пак не се знае,може и да се лъжа и ЦСКА да изненадат с нещо(което не им го пожелавам  biggrin.gif  :huh:  :)  )

<{POST_SNAPBACK}>

Така е. Не е хубаво, когато всичко се движи и зависи от парите. Последствията от това са много. Например, ако се даваха парите повече за школи и за развитието на младите български момчета, а не (с извинение - не съм расист) за свалени от дърветата маймуни щяхме да имаме много по-добър национален отбор.

И за накрая да кажа, че това Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ, В КОЙТО ВИЖДАМ ТЕМИ ЗА ЛЕВСКИ - ЦСКА И ВСЕКИ СИ ВИКА ЗА СОБСТВЕНИЯ ОТБОР БЕЗ ДА НАМЕСВА МАЙКАТА И СЪВСЕМ ПРИЯТЕЛСКИ СЕ ДЪРЖИ КЪМ СЪПЕРНИКА!

НАИСТИНА ЧУДЕСЕН ФОРУМ.

НАЙ - ДОБРИЯТ В БЪЛГАРИЯ!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма спор :);) Левски ще бият и ще измъкнат купата на Цска под носа им :bye:

Поздрави и САМО ЛЕВСКСИ :bye: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми много тъжно и смешно е,че титлата на България ще се решава в един единствен мач-а именно вечното дерби ЦСКА-ЛЕВСКИ вдруги ден.Не знам...лично аз не мисля да ги гледам(освен ако не стане някое меле между Наско и Йешич,или между агитките и полицията :blink: )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ми много тъжно и смешно е,че титлата на България ще се решава в един единствен мач-а именно вечното дерби ЦСКА-ЛЕВСКИ вдруги ден.

<{POST_SNAPBACK}>

Аз не съм обеден , че титлата ще се реши само от предстоящия мач .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз не съм обеден , че титлата ще се реши само от предстоящия мач .

<{POST_SNAPBACK}>

Ми съмнявам се след "дербито" да има резултати от рода на Черно Море-Левски 3:2,ЦСКА-Беласица 2:2 или Локо Пд-ЦСКА 1:0 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ми съмнявам се след "дербито" да има резултати от рода на Черно Море-Левски 3:2,ЦСКА-Беласица 2:2 или Локо Пд-ЦСКА 1:0 :)

<{POST_SNAPBACK}>

И ти си прав . За себе си съм убеден , че шампионата е уреден . В България не се губят лесно 7 точки за 3 кръга .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    И ти си прав . За себе си съм убеден , че шампионата е уреден . В България не се губят лесно 7 точки за 3 кръга .

<{POST_SNAPBACK}>

Добре, щом шампионатът е уреден - ЦСКА не е в никаква криза и губи точки нарочно. Но след като не е в криза няма да е проблем за ЦСКА да спечели титлата. Защо тогава ще се уговаря да я губи в замяна за Купата на България?

Да речем, при Левски са парите и те купуват първенството. Възможно, но не вярвам стойността на подкупа да е по-голяма от всичките привилегии, които ще спечели ЦСКА заедно с титлата. Само от възможността да учавства в Шампионската лига, мисля че ЦСКА ще спечели много много повече money, отколкото може да предложи Левски. Чак пък толкова корупция в тая държава ще е прекалено!

И точно това, че се губят 7 точки за един кръг мисля, че е хубавата новина. Уредени първенства може да са тези, в които водещите отбори да направят най - много 1, 2 хикса и останалото победи. Щом се получават сензации и се губят точки, значи заприличваме на европейските първенства (поне по това отношение).

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Левски ще бие!

Това го показаха на цяла България и Европа!

Той е най-силният отбор в нашата малка държавица!

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Добре, щом шампионатът е уреден - ЦСКА не е в никаква криза и губи точки нарочно. Но след като не е в криза няма да е проблем за ЦСКА да спечели титлата. Защо тогава ще се уговаря да я губи в замяна за Купата на България?

Да речем, при Левски са парите и те купуват първенството. Възможно, но не вярвам стойността на подкупа да е по-голяма от всичките привилегии, които ще спечели ЦСКА заедно с титлата. Само от възможността да учавства в Шампионската лига, мисля че ЦСКА ще спечели много много повече money, отколкото може да предложи Левски. Чак пък толкова корупция в тая държава ще е прекалено!

И точно това, че се губят 7 точки за един кръг мисля, че е хубавата новина. Уредени първенства може да са тези, в които водещите отбори да направят най - много 1, 2 хикса и останалото победи. Щом се получават сензации и се губят точки, значи заприличваме на европейските първенства (поне по това отношение).

:bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Не познах ли?ЦСКА губи достойно от Левски с един гол.Левски са шампиони,а ЦСКА

взема купата без проблеми..Всички са доволни.Левски играе добре в евротурнирите и има шанс за шампионската лига.Това е положението :down: На който не му харесва да гледа чуждите първенства. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ЦСКА - Левски 0:1

Левски отново на върха в българия!

Какво става с ЦСКА?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

има някакви невероятни проблеми в отбора не е възможно толкова зле да играят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля, че беше заслужено Левски да бие!!!!

Поне можеше и още 2 ама футбол!!!!

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Срам ме е!

Това от мен.

<{POST_SNAPBACK}>

Напълно съм съгласен с теб . Няма какво друго да се добави .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не бях гледал БГ футбол от известно време и май е имало защо. По посредствен мач не съм гледал никога. ЦСКА за нищо не стават ама и Левски не блесна с игра. Паднахме заслужено (а трябваше още поне 5 гола да ни набутате). Но от друга страна и Левски нямаха толкова много положения!!! Ако не беше дузпата според мен отиваше на 0:0 мача.

Смешната статистика на Гонзо...14 гола с/у нас колкото имал и Наско Сираков. Ама питам ви аз вас: колко от головете на Гонзакис са от дузпа и колко от головете на Насо са от дузпа. Гонзо за мен е посредствен играч, който И ПРЕДИ правеше по 1 мач на година - мача с ЦСКА. През другото време си е пълно леке. Добре, че не го викат в нац. отбор, че ще станем още по-слаби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Смешната статистика на Гонзо...14 гола с/у нас колкото имал и Наско Сираков. Ама питам ви аз вас: колко от головете на Гонзакис са от дузпа и колко от головете на Насо са от дузпа.

<{POST_SNAPBACK}>

Че аз не помня друг гол на Гонзо от дузпа срещу ЦСКА.

Сега гонзото вече е умрял кон, обаче не можеш да отречеш, че преди години той беше наистина чудесен нападател. Колкото и да го мразите цесекарите просто си го признайте. Гонзо не е нищо по-малко от Бербатов например, но Левски го уби като не го продаде на време. Това е единствената разлика. :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

14 автобуса и 1 тролейбус са повредени след дербито Левски – ЦСКА

14 автобуса и 1 тролейбус са повредени след футболната среща между отборите на “Левски” и ЦСКА. Това съобщиха за Агенция “Фокус” от Столичната компания за градски транспорт (СКГТ). В транспортните средства има изкъртени седалки, счупени стъкла.

Повредените автобуси са пътували по линиите 204, 305, 213, 280, 94 и тролейбусна линия 1. От СКГТ уточниха, че стойността на щетите ще бъде известна на транспортните фирми най-малко след 10 дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.