Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли да ми кажете за всички анти-вирусни за които се сещатате които са с вграден Firewall?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гости Ghostface Killah

КАV5, Norton, AVAST, AVG, ...(има още, но на първо четене не се сещам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah

Ф-секюр не. Ф-секюр клиент секюрити или интернет секюрити си имат отделни стени, чистата Anti-virus не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако компютъра ти е мощен и с Windows XP с лекота бих ти препоръчал да инсталираш и използваш Kaspersky Internet Sequrity, която притежава вградената защитна стена на Kaspersky Lab - K. Anti-Hacker. Но ако компютърчето ти е по-слабо - тогава инсталирай AVG, версията със защитна стена (провери в новините на Калдата, да видиш за какво става въпрос :) )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм с анти-вирусна която ми върши работа и не смятат за сега да я сменям,просто ми стана любопитно кои чисти АВ-та са с вградена firewall.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah
Ако компютъра ти е мощен и с Windows XP с лекота бих ти препоръчал да инсталираш и използваш Kaspersky Internet Sequrity, която притежава вградената защитна стена на Kaspersky Lab - K. Anti-Hacker. Но ако компютърчето ти е по-слабо - тогава инсталирай AVG, версията със защитна стена (провери в новините на Калдата, да видиш за какво става въпрос :) )

<{POST_SNAPBACK}>

тя е нестабилна. Все пак е RC. След време особено си показва рогата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Panda Platinum. Иначе можеше и да попиташ за Firewall с вграден антивирус.

<{POST_SNAPBACK}>

На тях вече не вярвам но и от там знам някои имена. Но ако има мераклии на които има се пишат нека да добавят някое име.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носят се слухове, че новата версия на NOD32 ще има също вграден firewall. Повечето фенове, обаче, не искат да има. Ще видим какво ще решат от Eset.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-добра си е Kaspersky.

<{POST_SNAPBACK}>

Офф питам за АВ s firewall(и firewall с АВ за тези които им се пишат повече) чети малко името на темата и се събрози. И на наи-мраза такива изказвания Х Рулеззз другите да душат ......

Редактирано от Lorenzo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, ако искаш най доброто: Kaspersky Internet Security 6.0***(представлява цялостен пакет за защита на компа, в нея има всичко, което ти душа поиска)! Лично съм я тествала и продължавам да я тествам по най "горещите" сайтове. Бетон е, не дава и пиле да прехвръкне, гаранция ти давам, че ще си доволен, и за друг анти-вир, повече няма и да си помислиш! ;):down:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah
Ма що ли ми се струва че не е вградена.

<{POST_SNAPBACK}>

Грешно ти се струва. Има вграден компонент Protect against network attacks - плюс това има стелт режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PC-Cillin от доста време съм и фен и мисля ,че си заслужава.

Няма да казвам нищо повече ,че тук има разбирачи дето ще ме разкатаят за избора ми и ще прекроят темата. :nono::nono::nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако компютъра ти е мощен със сигурност може да се довериш на Касперски,но ако не е толкова мощен това няма да ти се отрази добре на компа затова е най-добре първо да решиш за какво ще си използваш компютъра и след това мисли за антивирусна.Не мисля че когато (примерно) човек използва компютъра си повечето за игри да се разкарва по някои warez страници.Така че първо си реши този въпрос..А ако си сигурен че ти се налага мощен и сигурен анти-вирусен пакен недей го мисли изобщо а си сложи Kaspersky+Kaspersky Anti-Haecker(няма значение че не е вгредена тя не заема много памет),а може и да изполваш Bitdefender(наистинае много добра).Не мисля че трябва да слушаш празни приказки за NOD32 защтото всеки казва че е добра обаче всеки я използва затова че е лека а не зая друго(и повечето се отказват от нея след като я пробват biggrin.gif ).Те винаги я казват че е добра но нека да си спомнят че имаше пост затова коя анти-вирус'на колко лови и се видяха резултатите предлагам ти да погледнеш там поне веднъж.Успех. :bye:

Редактирано от Hawk_Eye (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали няма да е добре всички фенове на Касперски да си направят една тема-седянка и вътре да си редят пост след пост възхвалявайки продуктите на Kaspersky Labs. laugh.gif:nono:

Казвам го без лоши чувства.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дали няма да е добре всички фенове на Касперски да си направят една тема-седянка и вътре да си редят пост след пост възхвалявайки продуктите на Kaspersky Labs.  laugh.gif  :wors:

Казвам го без лоши чувства.

<{POST_SNAPBACK}>

то за НОД вече е направена такава,а иначе по въпроса много добра стена с антивирус е zone alarm security suite,лично съм пробвал и мога да кажа че е много добра,а иначе сега съм с касперски интернет секюрити,с нетърпение чакам пълната версия :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може ли да ми кажете за всички анти-вирусни за които се сещатате които са с вграден Firewall?!
Ф-секюр не. Ф-секюр клиент секюрити или интернет секюрити си имат отделни стени, чистата Anti-virus не

Аз в момента съм с анти-вирусна която ми върши работа и не смятат за сега да я сменям,просто ми стана любопитно кои чисти АВ-та са с вградена firewall.

Отговора на въпроса ти е: нито една антивирусна програма няма вградена огнена стена. Просто това са 2 различни приложения с различна функция. Обаче повечето компании в бранша правят пакети за цялостна защита в които включват различни приложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah

Не не не. Ако съм разбрал правилно, той иска да е вградена а не като отделно приложение. Касперски антивирус 5 има компонент, който играе ролята на стена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.