Премини към съдържанието
ndl

Някой тествал ли е Ewido anti-malware?

Препоръчан отговор

Някой от вас тествал ли е Ewido anti-malware? Скоро ми попадна и се чудя дали е качествена и дали си заслужава да я инсталирам. Моля дайте си мнението за тази програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмката е много добра.Аз я ползвам от около месец и съм много доволен от нея.Единствения проблем е,че когато се обнови,трябва да се въведе серийния номер отново.Иначе няма грешка.Пробвай я,няма да съжеляваш :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина е много добра!Само след обновяване за да работи Realtime Protection трябва пак да се въведе номерчето!Единственото неудобство:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой от вас тествал ли е Ewido anti-malware? Скоро ми попадна и се чудя дали е качествена и дали си заслужава да я инсталирам. Моля дайте си мнението за  тази програма.

<{POST_SNAPBACK}>

Не само тествал,а я използвам от 5-6 месеца.Само като скенер,без да инсталирам Realtime Protection и само на ръчен ъпдейт.Като допълнение към

антивируса ми.Заслужава си да я има човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да програмата е много добра, ползвам я като допълнение към антивирусната си програма, много съм доволен :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно допълнение към АнтиВирусната без което "не може"...Не използвам защитата в реално време и програмката си става безплатна след 14 дена след инсталирането :yanim:

Единствено мога да я сравня с a-squared Free !!!(Разликата е само че при Ewido Anti-Malware се проверява за т.нар. binder...а при решението на Emsisoft се проверява за следи traces - подобно на SpySweeper)

Често се обновяват дефинициите които са над 270.000 сканира регистрите и паметта и файловете на HDD-то ,но не сканира много бързо и заема не много малко ресурси за програмки от подобен род...

Known threats in database:

300,567 threats

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, аз като анти-вирус ползвам KIS 6.0, а като допълнение, към анти-вируса съм с Ad_Aware SE Pro и HoftSpy SE. Имам ли нужда от тази програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто можеш да я пробваш вместо тези 2-те.Инсталирай си я,пусни я да сканира и след това си пусни Ad-Aware и другата.Ако не открият нищо,си направи сметката.Но не бързай да съдиш само от едно сканиране.Успех cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Просто можеш да я пробваш вместо тези 2-те.Инсталирай си я,пусни я да сканира и след това си пусни Ad-Aware и другата.Ако не открият нищо,си направи сметката.Но не бързай да съдиш само от едно сканиране.Успех  cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

А някакво линкчe +SN за тази програмка ще ми дадеш ли да я пробвам, макар че се съмнявам да открие нещо? :huh:;):P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А някакво линкчe +SN за тази програмка ще ми дадеш ли да я пробвам, макар че се съмнявам да открие нещо? :)  ;)  :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

линк:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата е добра,и аз съм с нея вече няколко месеца:P И аз не ползвам реалновременната защита,пускам я на седмица по веднъж,два пъти.Обновявам пак еднократно на седмица.Всичко засега е ок.Намира доста проследяващи кукита от браузъра ми::P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.