Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, момчета!

Въпрос с понижена трудност: може ли да измислим някаква машинка за 600лв?

Ще се ползва за обработка на големи видео файлове (Блу рей филми от по 30-60GB), и фотошоп, така че ще ми трябва процесорна мощ и добро дънце с перспектива за по-нататъшен ъпгрейд.

Без, монитор, оптично, клавиатура и мишок...искам само дъното да има УСБ 3, Сата 3 и опция за буутване от флашка.

И...случайно да имате представа, откъде мога да си взема конфугурацията на изплащане без да ме товарят с лихви примерно 24м. х 25 лв

Ей тук има едни, но хич не ми се ще да пазарувам от тях, щото като ги питах под обявата им за същата машина в продавалника за подробни данни на компонентите ми сложиха бан да не им коментирам обявите.

Очаквам предложения с АМД и Интел.

Редактирано от C.O.M.O.D.O (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка 650лв.

По-ефтино от това не можах да измисля :(

Обща стойност - 650.08 лв. с ДДС
Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка 650лв. По-ефтино от това не можах да измисля :(

Цитат: И...случайно да имате представа, откъде мога да си взема конфугурацията на изплащане без да ме товарят с лихви примерно 24м. х 25 лв Автора, иска да го купи на лизинг. Иска на месец г/д да му идва по 25 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат: И...случайно да имате представа, откъде мога да си взема конфугурацията на изплащане без да ме товарят с лихви примерно 24м. х 25 лв Автора, иска да го купи на лизинг. Иска на месец г/д да му идва по 25 лв.

Няма такова животно като безлихвен лизинг! Освен с Уникредит в Карфур :) , но и там има уловка!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тук има едни, но както ви казах ми сложиха бан да не им коментирам обявите, когато поисках да разбера подробности за всеки един компонент, нали все пак човек трябва да знае, какво взима...пари се дават.

Ето ги - http://prodavalnik.com/kompyutr-za-nadgrazhdane-i22162957

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и една конфигурацийка и от мен, но не знам дали ще можеш да я вземеш на лизинг. Иначе за парите това е максимално.

ASROCK FM2A85X Extreme4-M 141.00
AMD A6-5400K X2 APU Black Edition 133.00
4GB Kit (2x2GB) Kingston HyperX  64.00
Cooler Master GX Lite 500W 92.00
500GB Western Digital WD Caviar Blue 102.00
Cooler Master Elite 334U 79.00
TOTAL - 611.00
Редактирано от amd World (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във форума може да му се предложи оптималното за сумата а лизинговите вноски ще си ги  разбере от фирмата от която ще взима  продукта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих Ви предложил да не се занимавате с тези сребролюбци от EVarna.Да си призная учудвам се ,че все още съществува тази фирма.Предлагат морално остарели продукти на фантастични цени.Ако сте обърнали  внимание никъде не се посочват точните модели и производители на частите в тези конфигурации.Задайте си въпроса,с каква цел е направено това :no-no:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и една конфигурацийка и от мен, но не знам дали ще можеш да я вземеш на лизинг. Иначе за парите това е максимално.

ASROCK FM2A85X Extreme4-M 141.00
AMD A6-5400K X2 APU Black Edition 133.00
4GB Kit (2x2GB) Kingston HyperX  64.00
Cooler Master GX Lite 500W 92.00
500GB Western Digital WD Caviar Blue 102.00
Cooler Master Elite 334U 79.00
TOTAL - 611.00

Хм...интересно предложение.

Само не мога да разбера защо поддържаните процесори от това дъно А6 и А8 са с толкова малко КЕШ?

Или аз нещо бъркам...тези 2 МВ кеш на всяко ядро ли са т.е един 6 ядрен процесор е с 12МВ КЕШ общо, така ли да го разбирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм...интересно предложение.

Само не мога да разбера защо поддържаните процесори от това дъно А6 и А8 са с толкова малко КЕШ?

Или аз нещо бъркам...тези 2 МВ кеш на всяко ядро ли са т.е един 6 ядрен процесор е с 12МВ КЕШ общо, така ли да го разбирам?

Не не е така тези два мегабайта кеш се разпределят в този случай между двете ядра и така се пада по 1 мегабайт на ядро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

I5-3330 /3G/6MB/BOX/LGA1155 336лв

ASROCK B75M-GL BULK 1155 101лв

4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX 57лв

500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB 93лв

DAOTECH K62 MIDDLE ATX 43лв

CM Elite CM-RS500-PSAPJ3-IT 500W 64лв

Това е какво може да се случи за 100лв отгоре, иначе за бюджета:

AMD A8 X4 6600K, 3.90GHz, Socket FM2, Box 225лв

Asus F2A55-M LK2, Socket FM2 99лв

Corsair 4096MB, DDR3, 1600MHz, 9-9-9-24 66лв

HDD Seagate Barracuda 500GB, 7200rpm, 16MB, SATA3 102лв

Cooler Master GX Lite Black, 500W 76лв

Floston Genesis ATX 43лв

610лв

А ако нещата се комбинират от двата магазина ще се получи идеално!

Редактирано от Daredevil_666 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е много добре само едно предложение от мен: Вместо тоя DAOTECH и отделно захранване по-добре да се вземе CM K280 W/ELITE 500W

вярно със 7 лева по-скъпа, но пък кутия! Пък и захранването не е чак толкова лошо. Евентуално ако се мисли да се взима висок клас карта, тогава да се смени.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност захранването ще е едно и също и в двата случая. Разликата е че за няма и 7 лв. получава читава кутия и си спестява куп бъдещи главоболия.

Освен това отговаря на изискването за USB3. Хората често забравят да обърнат внимание какво точно има на панела.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.