Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди малко си инсталирах 2-3 приложения от интернет чрез USB кабел и AppInstaller след като ги инсталирах започна да ми излиза това "Приложението начален екран процес com.sonyericsson.homescreen спря неочаквано. Опитайте отново." и отдолу ми пише ПРИНУДИТЕЛНО ЗАТВАРЯНЕ немога да вляза нито в менюто нито никаде, имате ли идей как да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре го върни на фабрични настройки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре го върни на фабрични настройки...

А идея как да го направя, след като немога да вляза дори в менюто?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А идея как да го направя, след като немога да вляза дори в менюто?

How to hard reset the Sony Ericsson Xperia X8

If that doesn't work, or if your phone is frozen: Turn the power off. If your Sony Ericsson Xperia X10 is frozen, pull the battery out and reinsert it Hold the Left and right buttons located beneath the display Press and release the Power button Follow the on-screen instructions to hard reset your Xperia X10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немога да разбера какво да направя........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немога да разбера какво да направя........

Изключва телефона Натискаш левия и десният бутон под дисплея Както ги държиш натискаш бутона за включване и го пускаш Следваш инструкциите на екрана, които ще се появят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо се е счупил Launcher-ът. Ако има начин през лентата за съобщения да влезеш в Settings, от там в Apps можеш да намериш въпросния launcher и да му изтриеш кеша. Друг вариант е, ако телефонът все още е свързан към Интернет (през Wi-Fi или през оператор), да се инсталира друг launcher (Apex, Nova, Go) през play.google.com (отворен от компютър) просто временно, за да се направи пак същото нещо (за което писах първо).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди малко си инсталирах 2-3 приложения от интернет чрез USB кабел и AppInstaller след като ги инсталирах започна да ми излиза това "Приложението начален екран процес com.sonyericsson.homescreen спря неочаквано. Опитайте отново." и отдолу ми пише ПРИНУДИТЕЛНО ЗАТВАРЯНЕ немога да вляза нито в менюто нито никаде, имате ли идей как да го оправя?

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.