Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Забравих си паролата на рутер и има ли някаква възможност да си ресна рутера да ми е със стандартната парола или да си го махна и пак да си го сложа ?!? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле, 3 пъти да пуснеш темата - явно е важно! Естествено, че има. Върни го на фабрични настройки. Виж в книжката къде е копченцето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се много получило се е бъг  :no-no: Добре погледнах в книжката реснах рутера, но не е фабричната  ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се много получило се е бъг  :no-no: Добре погледнах в книжката реснах рутера, но не е фабричната  ?

Как го рисетна. Въпросното копченце се задържа за около 20-30 секунди обикновено и всичко се връща на фабрични настройки.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До фабрични настройки ли го ресетнахте?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с manual за този рутер. Там всичко е описано, кое и как се прави.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задържах  20 секунди бутона, спря ми нета ''явно се ресна'' и паролата не е фабричната 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е решен :) Благодаря на всички, които ми обърнаха внимание :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е решен :) Благодаря на всички, които ми обърнаха внимание :)

Как го оправи и аз имам същия проблем, пиша на username:admin и после логин и не ще. реснах и модема, като напиша 192.168.0.1 не го зарежда а като си напиша ИП-то влиза в рутера кадето трябва да се пише паролата и ъсернейма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай с admin - admin admin - 12345 admin - 1234 admin - admin admin - (остави празно)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай с admin - admin admin - 12345 admin - 1234 admin - admin admin - (остави празно)

Благодаря много, който има такъв проблем да пробва с admin и парола 1234 оправих си wi fi-то :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.