Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DaRKneSs_AnGeL

Проблем с Facebook

Препоръчан отговор

Здравейте  , от известно време имам проблем с фейсбук-а и явно е от профила , но незнам какво съм направила или какво да направя. Като си отворя сайта всичко е ок зарежда си пиша си имейла и паролата и влиза само че аз виждам само бяла страница ( като при blank page). Като си напиша горе в лентата www.facebook.com/ и моето име , ми зарежда моя профил само че съм логната и мога да си пиша и да си прегледам стената. Когато дам на начало .. отново blank page или изобщо не ми я зарежда . Моля някой да помогне :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете за вируси компютъра си, след което си сменете паролата на акаунта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти кеша на браузъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не става. Проблема е явно в моят профил , защото в чуждите профили няма никакви забележки. Само дето незнам какво може да  е в моя профил. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай  браузър а 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и това опитах - не става . Всичко свързано с драйвери и софтуер съм направила. Даже и уиндоуса си преинсталирах ама пак не стана. С другите профили няма проблем. Най - странното беше , че от samsung galaxy S3 ми отвори нормално профила ама малко не ме сърбят ръцете за такъв смартфон. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и това опитах - не става . Всичко свързано с драйвери и софтуер съм направила. Даже и уиндоуса си преинсталирах ама пак не стана. С другите профили няма проблем. Най - странното беше , че от samsung galaxy S3 ми отвори нормално профила ама малко не ме сърбят ръцете за такъв смартфон. :)

С друг браузър пробва ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да , за всичко до тука се сетих и пробвах , но както казах проблема явно е в моя профил а не с компютъра или софтуера ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че се намесвам в темата, но искам да ви попитам нещо. Най-вероятно вече сте чули за новата актуализация на facebook “What are you doing?” , чрез която можем да отбелязваме какво правим, как се чувстваме, какво ядем и т.н.Но аз я нямам.Някой има ли представа как се активира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.