Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

:bye:

Предлагат да ми подарят (бартер срещу извършена услуга) такъв, но им отвръщам уклончиво, изпитвайки неудобство да призная, че не знам за какво става дума. Къде бих могъл да прочета нещо по въпроса, за предпочитане на български?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е MP3-плеър с вграден хард диск. Има ги с по 5, 10, 15, 20, 30, 40, 60ГБ. Това е продукт на Епъл. Работи с акумулаторна батерия.Напиши в гоогле иПод и ще намериш доста снимки, ако се чудиш, как изглежда!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Заповядай , тук може да прочетеш повече за характеристиките на плеъра. Какъв ти прелагат, Ipod или Ipod mini (разликата е в размерите на самото устройство, а и в капацитета на хард диска). Поздрави, rainov! Редактирано от rainov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:down:

И аз не знам какъв точно е, но май ще е мини, щом споменаха нещо като 1G. Сега ще опитам да разбера марката и модела...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.