Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Надявам се вече заглавието на темата да удовлетворява желанията на модераторите...

Към въпроса - коя от трите мишки е по-добра - A4Tech V3  , A4Tech V5 или А4Tech V7 ?  Като цяло серията издържлива ли е,добра ли е изработката? Издържат ли дори и след като им отпадне гаранцията,или един ден след гаранцията спира да работи (визирам Razer)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мнение ...

Най-добра е тази,която най-добре ти пасва в ръката.И да,здравички са.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз питам от към характеристики. Защото все пак всичките са по 125 мм. дължина,тоест са от по-големи,а не са тип Claw Grip. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като избирах, не можах да направя разлика в параметрите на трите модела. Но най-стилна е V5 и е удобна за лява и дясна ръка. И работи като лазерна, независимо от това, че е оптична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

V3 на мен лично ми е много удобна в ръката и е доста бърза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с мишка от  X7  на A4Tech и съм супер доволен. Няма да сбъркаш ако вземеш някоя X7, която и да е (освен най-старата и версия) ще ти бъде удобна. Лично аз съм със най-малкият вариант на мишката A4Tech 750MK и съм супер доволен като цена и като качество.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и аз сега съм с A4Tech X-750MF обаче ми е много малка и ми се схваща ръката....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мнение ...

Най-добра е тази,която най-добре ти пасва в ръката.И да,здравички са.

Aми тази може да си я ,,напасваш,,според ръката,ама убавото струва скъпо ;) http://www.itshop.bg/product/2265/saitek-r-a-t-9-bezzhichna-geymarska-mishka-cyborg-r-a-t-9.html  Иначе не ми се ще да коментирам мишките посочени от автора ,защото мисля има много по -добри :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми тази може да си я ,,напасваш,,според ръката,ама убавото струва скъпо ;) http://www.itshop.bg/product/2265/saitek-r-a-t-9-bezzhichna-geymarska-mishka-cyborg-r-a-t-9.html  Иначе не ми се ще да коментирам мишките посочени от автора ,защото мисля има много по -добри :offtopic_s:

Каква идилия.....!Колко от потребителите тук биха платили 235 лв. плюс цената за доставка за подобна мишка.Не вярвам да има много желаещи,а Вие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква идилия.....!Колко от потребителите тук биха платили 235 лв. плюс цената за доставка за подобна мишка.Не вярвам да има много желаещи,а Вие

На мен когато нещо ми харесва цепя дявола на 4 и си го взимам.Нещо против коментара ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

A4 XL-747H 3FIRE LASER Anti Vibrate Laser Gaming Mouse - Product Dimension Mouse: 125.12L x 72.11W x 42.31H (mm) - http://nikem-bg.net/computer-components/A4-XL-747H-3-FIRE-LASER-GAME - http://www.youtube.com/watch?v=mfi14RZuueE

Редактирано от ФенОмеН (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Skalata_73 - кажи по-добра мишка до 40 лева ?

Пич--за 40 лева не очаквай чудеса за гейминг мишка-затова ще се въздържа от коментар.Дано колегите ти дадат добри предложения,но----за тези пари---аз съм до тук.Успех.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай която ти хареса най-много на външен вид, за 40лв. и то от тая менте марка А4 все ще са геймърски колкото е геймърска видеокарта за 40лв. например.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз също съм с лазерна X-7 XL740K вече 5 година и съм супер доволен!Мойта препоръка е да се оглеждаш в моделите с лазерен сензор!

Взимай която ти хареса най-много на външен вид, за 40лв. и то от тая менте марка А4 все ще са геймърски колкото е геймърска видеокарта за 40лв. например.

Айдеее капацитетите почнаха с акъла!Човека е задал въпрос  и иска конкретен отговор господин специалист като не можеш да му отговориш недей да ни обясняваш кое е менте и кое не е !То като не разбираш и те мързи да четеш взимаш всичко на външен вид!

Редактирано от rapt0r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубави са мишките на a4tech пробвал съм V5 и V7 но на мен ми идват тежки. F серията ми харесва повече защото е по лека(F7  съм пробвал). Сензора им е добър и явно и софтуера и курсора се движи много  "мазно" (по стар модел имах и не беше точно така). Освен това не виждам по какво като изпълнение отстъпват на други мишки. Отварял съм и a4tech и logitech ами да ви кажа същата работа. А пък за 40 лв какво повече може да се иска. Дори да има други мишки които са по добре направени те са на друга цена... Та на въпроса на автора - мишките не са лоши, но са с различна форма, пробвай коя ти е най-удобна и взимай нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично на мен V5 най ми допада! Както казаха колегите е добре да може да я хванеш в ръка преди да я купиш(удобството е най-голямата екстра/характеристика)!

Ето още няколко предложения с безплатна доставка!

Hama Urage Illuminated

Gigabyte GM-M6900 Black

Gigabyte Force M7 THOR

Като фаворит за мен е последната!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не съм съгласен с теб. И аз мислих като теб - преди 2 години си купих една хубава Razer Imperator - така доста пари изръсих и вече не работи,а A4Tech-а,който споменах по-горе държи вече 5-6-та година! Така че не се обаждай като си некомпетентен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека автора да пише за какви игри ще я ползва! Аз съм с XL-755BK с 9 бутона, перфектна за RPG. Имам я от 2 години, работи без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм изпочупил страшно много мишки... и единствено A4tech никога не ми се е разваляла !!! Вземай някоя X7 - хем удобни , хем евтини , хем издържливи и са геймърски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам, се че пиша в чужда тема, НО ще ми препоръчате ли и на мен една "геймърска" мишка, ще играя игри като Counter-Strike , и някой по-нови заглавия, хем да става и за работа.??? А4Tech V7 ,ще ми свърши ли тази работа?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, реших - ще ида и ще пробвам мишките,които предложихте.

До човека над мен - бюджет ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам, се че пиша в чужда тема, НО ще ми препоръчате ли и на мен една "геймърска" мишка, ще играя игри като Counter-Strike , и някой по-нови заглавия, хем да става и за работа.??? А4Tech V7 ,ще ми свърши ли тази работа?

На тая марка ти предлагам моделите с лазерен сензор :http://www.x7.cn/en/product.asp?id=47

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с по-малка ръка силно ти препоръчвам CM STORM XORNET GAME MOUSE

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.