Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Може би заглавието на темата не ви пояснява какво имам в предвид така ,че в следващите редове ще обясна по конкретно....

Става въпрос,че на 1 настолен компютър на който  случайно буксата на микрофона се е счупила вътре и половината част на микрофона е заседнала вътре - точно където  щраква  когато вкараш буксата.....някакви идеи как да извадя буксата опитах с игла - тънка пинсета да я хвана не помръдва .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте,

Може би заглавието на темата не ви пояснява какво имам в предвид така ,че в следващите редове ще обясна по конкретно....

Става въпрос,че на 1 настолен компютър на който  случайно буксата на микрофона се е счупила вътре и половината част на микрофона е заседнала вътре - точно където  щраква  когато вкараш буксата.....някакви идеи как да извадя буксата опитах с игла - тънка пинсета да я хвана не помръдва .....

Смяна на самата букса с нова. Ремонта не е сложен и Ви препоръчвам да го направи компютърен специалист, а не Вие!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смяна на самата букса с нова. Ремонта не е сложен и Ви препоръчвам да го направи компютърен специалист, а не Вие!

Е как така колега. Не виждаш ли иглата какви възможности има  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, остана и той да го прави.

Презапояване и поставяне на нова кутийка с аудио конектори на дъното ми се струва сложно, дори и на мен.

С дъна обикновено избягвам да си играя. :)

Редактирано от programings (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-лесното е може би по-евтино решение:

PCI, SB 5+1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, остана и той да го прави.

Презапояване и поставяне на нова кутийка с аудио конектори на дъното ми се струва сложно, дори и на мен.

С дъна обикновено избягвам да си играя. :)

Не е сложно но трябва да си се занимавал и да имаш опит. Постващия обаче не е правил такова нещо затова отива на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.