Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

overwhelmii

Помощ относто буксата за микрофон

Препоръчан отговор

Здравейте,

Може би заглавието на темата не ви пояснява какво имам в предвид така ,че в следващите редове ще обясна по конкретно....

Става въпрос,че на 1 настолен компютър на който  случайно буксата на микрофона се е счупила вътре и половината част на микрофона е заседнала вътре - точно където  щраква  когато вкараш буксата.....някакви идеи как да извадя буксата опитах с игла - тънка пинсета да я хвана не помръдва .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте,

Може би заглавието на темата не ви пояснява какво имам в предвид така ,че в следващите редове ще обясна по конкретно....

Става въпрос,че на 1 настолен компютър на който  случайно буксата на микрофона се е счупила вътре и половината част на микрофона е заседнала вътре - точно където  щраква  когато вкараш буксата.....някакви идеи как да извадя буксата опитах с игла - тънка пинсета да я хвана не помръдва .....

Смяна на самата букса с нова. Ремонта не е сложен и Ви препоръчвам да го направи компютърен специалист, а не Вие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смяна на самата букса с нова. Ремонта не е сложен и Ви препоръчвам да го направи компютърен специалист, а не Вие!

Е как така колега. Не виждаш ли иглата какви възможности има  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, остана и той да го прави.

Презапояване и поставяне на нова кутийка с аудио конектори на дъното ми се струва сложно, дори и на мен.

С дъна обикновено избягвам да си играя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-лесното е може би по-евтино решение:

PCI, SB 5+1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, остана и той да го прави.

Презапояване и поставяне на нова кутийка с аудио конектори на дъното ми се струва сложно, дори и на мен.

С дъна обикновено избягвам да си играя. :)

Не е сложно но трябва да си се занимавал и да имаш опит. Постващия обаче не е правил такова нещо затова отива на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.