Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sakuraki

Студентска бригада в Англия

Препоръчан отговор

Здравейте! Мислим с няколко приятели да заминем за Англия да поработим малко, но има някой неща, които не успяха да ни кажат. Редовно обучение сме и всичко е ясно, но така и не разбрахме, колко пари плащат на месец или на час. Някой казват 1500 паунда, други 1000, трети 800. Плаща ли се за караваните там нещо или не. Горе долу каква е сумата, която можеш да получих за месец (мин и максимална). Ако някой е бил нека да сподели и да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-напред, кажете какво точно ще работите.? Всичко зависи какво, работите имате ли опит, в дадената сфера и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Мислим с няколко приятели да заминем за Англия да поработим малко, но има някой неща, които не успяха да ни кажат. Редовно обучение сме и всичко е ясно, но така и не разбрахме, колко пари плащат на месец или на час. Някой казват 1500 паунда, други 1000, трети 800. Плаща ли се за караваните там нещо или не. Горе долу каква е сумата, която можеш да получих за месец (мин и максимална). Ако някой е бил нека да сподели и да помогне.

Кой не може да ти каже? Ако няма яснота просто не ходете на бригата. Когато аз бях студент заради такива неуредици върнаха всички, които заминаха на бригада.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за късния отговор, но нямах възможност да отговоря по - рано. Не можеха да ми кажат колко пари ще изкарвам от бригадата, защото не знаят колко работа ще има и дали ще успея да покрия норматива, който искат хората там. Затова попитах дали някой е ходил и колко пари е взимал ако може да каже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не може да ти каже колко точно ще изкараш. Едно е сигурно не могат да ти плащат под 6,?? паунда на час.(всяка година се увеличава сега не знам колко точно е, към 6,19).

За караваните се плаща 30-35 паунда. Плаща се и за газ - не е много. Това колко ще изкарваш на месец зависи дали ще има работа и колко. Дали се справяш с работата, може да пропускаш плодове примерно и да те накарат да минеш реда в който береш отначало. Това те забавя и съответно ще набереш по-малко от някой, който не са го връщали. Доста е относително общо взето.

С коя фирма смятате да ходите и кога, ако не е конфиденциално?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.