Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, някой да има хак за играта perfect kick. Търсих в гугъл, но това което ми излиза, трябва да направиш платено проучване, за да можеш да го свалиш. Аз похарчих над 6лв , за да направя проучването, но въпреки това трябваше да пращам още и още смси...... Сигурно трябва да платиш 20 тина лв, за да ти даде да го свалиш. Така, че ако някой го има този хак, моля да го сподели. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой да има хак за играта perfect kick. Търсих в гугъл, но това което ми излиза, трябва да направиш платено проучване, за да можеш да го свалиш. Аз похарчих над 6лв , за да направя проучването, но въпреки това трябваше да пращам още и още смси...... Сигурно трябва да платиш 20 тина лв, за да ти даде да го свалиш. Така, че ако някой го има този хак, моля да го сподели. Благодаря!

Човече, явно имаш проблеми с наивността си. Що не прати парите на мен. И аз нямаше да ти свърша работа, ма поне щях да ти изпия парите:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти направо изби рибата с това "платено проучване", да беше направо си купил играта. [edit] Упс - тя играта била безплатна, тогава не разбирам какво ще и хакваш - ако не можеш да я играеш и другите те бият хака реално няма да те направи по-добър. Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.