Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Кой е най-бързият Интернет в България 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук се задават конкретни въпроси свързани с мрежите. Бягай някъде, примерно във Всичко останало, да пускаш такива теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте, Искам да ви попитам има ли как да си направя собствен интернет... Нещо подобно на нашия си интернет но да имат достъп само хората които съм казал и съм им позволил. С други думи да нямам връзка с нормален интернет а да е абсолютно нов. В смисъл да имам един рутер който не е свързан към интернет а аз да си създам моя търсачка моя видео платформа общо взето всичко ново.
    • от moniantov
      Здравейте приятели, 
      обикновенно този тип проблеми си ги решавам сам с помоща на гугъл.. , НО какво ли не правих и точен отговор не намирам.. От известно време на лаптопа при менюто за избор на мрежи ми изписва следния проблем - Not connected, No connections are available.. Изгледах 100 клипа на индийци в ютуб как да го оправя, не помагат.. единствено май стигнах до заключението, че имам corrupt files при internet driver-ите.. Изтеглих 2 различни драйвера от сайта на Intel, но след тяхната инсталация пак нямам интернет. Много се надявам да ми помогнете.. Поздрави
    • от Tixomir Katev Zizi
      Здравейте приятели искам да попитам нещо. Тъй като скоро се преместих в чехия да поработя и имам малък проблем. Тук в обетовната имаме рутер който си го ползвах без никакъв проблем но ето че днес като станах и се опитах да заредя страница в мозила... не зареждаше... но иторента в който бях пуснал филми да ми се теглят вървеше перфектно даже филмите се изтеглиха... Какво е това пробвах с телефона към рутера всичко ди зарежда единствено само на лаптопа не става да се зареждат страници... Даже свързах чрез мобилни телефончето и лаптопа всичко беше перфектно помагайте много ви моля
    • от Димитър Кунчев
      Привет, форум.
      От седмица имам един тривиален проблем, какъвто преди не съм имал.
      Не знам защо, но много често вече, когато цъкна да отворя някой линк или страница на лаптопа ме редиректва към някакви рекламни сайтове. Отваря ми желаната страница на нов таб и старият/текущият го редиректва към разни рекламни/секс сайтове.. 
      Как мога да го махна? Браузвам с Chrome, предполагам е възможно нещо от настройките, но поразцъках в Settings-а и не открих решение.
      Моля за помощ.
    • от Venci Velikov
      Здравейте 
      Имам 2 рутера netgear wnr2000v2  и TPlink archer AC750  
      Искам да използвам 1 от 2-та само за удължител на кабела интернета да преминава транзитно през него и да стига до другия който да предоставя безжична и жична връзка .Търсих в интернет но намерих упътвания само ка к да направя wi-fi удължител  и да забравя за жичната връзка (както е в снимката по-долу) 
      Също така понеже рутерите са различни и различно добри има ли значение кой как използвам? 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.