Премини към съдържанието
FD GOD

Mic Volume постоянно се намалява по време на разговор

Препоръчан отговор

Няма значение дали говоря по скайп или през друга програма.Когато другия с когото говоря каже нещо,силата на микрофона ми започва да намалява.И така всеки път когато каже нещо си намалява по-малко,докато не стигне до края и абонатът с когото говоря не спре да ме чува.Затова когато провеждам разговор с някой,постоянно трябва да вдигам силата на микрофона ръчно,което е много досадно.На снимката съм отбелязал със зелен квадрат,кое намалява: Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни в скайп отметката автоматично да ти контролира звука на микрофона и пробвай пак. Също така в тези настройки на звука търси опцията - " Restore defaults". Така ще се върнеш към основните настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако оправиш входното ниво на микрофона от уиндоус,няма да има този проблем.Публикувано изображение

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако оправиш входното ниво на микрофона от уиндоус,няма да има този проблем.Публикувано изображение

Тези опции,които си показал са на windows 7.Никакви настройки не съм правил.И пак казвам,не е на скайп само и при други програми се получава - team speak,facebook video,ovoo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези опции,които си показал са на windows 7.Никакви настройки не съм правил.И пак казвам,не е на скайп само и при други програми се получава - team speak,facebook video,ovoo

И в уиндоус ХР има такава настройка(за входното ниво на микрофона)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в уиндоус ХР има такава настройка(за входното ниво на микрофона)!

И къде по точно да я намеря?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде по точно да я намеря?

Отвори си контрол панел,има икона за звука.Търсиш настройки на устройство за запис(микрофон) :speak: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.