Премини към съдържанието
FD GOD

Mic Volume постоянно се намалява по време на разговор

Препоръчан отговор

Няма значение дали говоря по скайп или през друга програма.Когато другия с когото говоря каже нещо,силата на микрофона ми започва да намалява.И така всеки път когато каже нещо си намалява по-малко,докато не стигне до края и абонатът с когото говоря не спре да ме чува.Затова когато провеждам разговор с някой,постоянно трябва да вдигам силата на микрофона ръчно,което е много досадно.На снимката съм отбелязал със зелен квадрат,кое намалява: Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни в скайп отметката автоматично да ти контролира звука на микрофона и пробвай пак. Също така в тези настройки на звука търси опцията - " Restore defaults". Така ще се върнеш към основните настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако оправиш входното ниво на микрофона от уиндоус,няма да има този проблем.Публикувано изображение

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако оправиш входното ниво на микрофона от уиндоус,няма да има този проблем.Публикувано изображение

Тези опции,които си показал са на windows 7.Никакви настройки не съм правил.И пак казвам,не е на скайп само и при други програми се получава - team speak,facebook video,ovoo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези опции,които си показал са на windows 7.Никакви настройки не съм правил.И пак казвам,не е на скайп само и при други програми се получава - team speak,facebook video,ovoo

И в уиндоус ХР има такава настройка(за входното ниво на микрофона)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в уиндоус ХР има такава настройка(за входното ниво на микрофона)!

И къде по точно да я намеря?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде по точно да я намеря?

Отвори си контрол панел,има икона за звука.Търсиш настройки на устройство за запис(микрофон) :speak: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.